Skocz do zawartości
kamild1996

[SZUKAM] Darmowa domena .pl, .com.pl, .net lub .eu

Polecane posty

Witam.

Szukam strony, na której będę mógł za darmo utworzyć jedną z poniższych domen:

  • .pl
  • .com.pl
  • .net
  • .eu

tak, abym mógł ją przypisać do mojej istniejącej już strony (mam nameservery i IP). Istnieje taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnych problemów w przyszłości, jak np. wezwań do zapłaty czy nieoczekiwanych zmian w działaniu domeny? Widzę, że trzeba podać dane osobowe, więc chciałbym się upewnić przed rejestracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 0 zł i po prostu po roku albo opłacasz, albo domena trafia do puli wolnych domen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg

To może odejdźmy od darmowych rozwiązań, bo ceny mnie przerażają. Gdzie znajdę najtańszą domenę .pl? Uwzględniam cenę kupna oraz odnowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mercedesa za darmo też chcesz? ;)

 

Nie znajdziesz czegoś takiego. Zawierasz umowę, masz niby rok za darmo, a potem płacisz 2x więcej, bo w przeciwnym wypadku zostajesz zaproszony do sądu, a usługodawca wygrywa sprawę, bo w umowie było wszystko napisane.

 

Jakim znów sądem? Nie wygłupiaj się.

 

W AZ.pl spokojnie możesz zamówić za 0zł - bez zobowiązań. Po prostu, nie podajesz prawdziwych danych osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W AZ.pl spokojnie możesz zamówić za 0zł - bez zobowiązań. Po prostu, nie podajesz prawdziwych danych osobowych.

 

Okej, zarejestrowałem się jako Jakub Marcinowicz (wymyślone), wygenerowałem PESEL i zarejestrowałem domenę. Teraz poczekam na zatwierdzenie. Jak za rok będzie trzeba zapłacić to po prostu zarejestruję się na podanych przez lou'a stronach i tam normalnie zacznę płacić za domenę.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia w przypadku sprzedaży domeny ;) Ale pewnie dowód osobisty kupisz na jakimś targu i też powinno być ok. Pamiętaj, że przeniesienie do innego rejestratora wymaga uzyskania kodu authinfo. A jeśli będziesz chciał zarejestrować domene po roku ponownie - po dwutygodniowym okresie karencji, to może być to problem, bo ktoś inny lub jakiś bot przejmie domene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W az.pl nie ma obowiązku przedłużania domeny po roku, nawet jeśli była ona rejestrowana w promocji za 0 zł. Kod authinfo można uzyskać w każdej chwili w panelu klienta na stronie az. I jest to jedyne sensowne i legalne wyjście. Natomiast używanie fałszywych danych jest karalne, więc teraz firma AZ może zgłosić odpowiednim organom, że użytkownik logujący się u nich tego i tego dnia o tej i o tej godzinie z tego i tego IP posłużył się fałszywymi danymi na nazwisko J. Marcinowicz w celu wyłudzenia usług promocyjnych. I teraz tylko trzeba poczekać na wizytę smutnych panów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mu da kod? Przecież nic. Dalej będzie ciągnął za sobą smród nieprawdziwych danych.

Jakim znów sądem? Nie wygłupiaj się.

 

W AZ.pl spokojnie możesz zamówić za 0zł - bez zobowiązań. Po prostu, nie podajesz prawdziwych danych osobowych.

I myślisz, że już jesteś anonimowy? To żebyś się kiedyś nie przeliczył. Bo takich cwaniaków u siebie w sieci co roku przerabiam. A policja bardzo prosto do nich dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chodzi o policję, bo i tak go znajdą, jeżeli w ogóle zaczną szukać - w co, bardzo wątpię. Jeżeli widocznie widać: "domena za 0zł xza pierwszy rok" - to tak jest.

Ale ważne jest również czytanie wszystkich regulaminów (z głową), najczęściej na samej dole są gwiazdeczki i czcionką 4 o kosztach, po rocznej umowie i blablalbla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś wziąłem w az kilka domen w promocji za friko, miały służyć parę miesięcy i chciałem z nich po roku zrezygnować. Jedną, która jednak się przydała przeniosłem bez najmniejszego problemu przed końcem abonamentu do OVH, reszta po prostu wygasła, bez zobowiązań, dodatkowych opłat itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jakim znów sądem? Nie wygłupiaj się.

 

W AZ.pl spokojnie możesz zamówić za 0zł - bez zobowiązań. Po prostu, nie podajesz prawdziwych danych osobowych.

 

Kretynizm. Więcej problemów niż potencjalnych korzyści. Czytałeś w ogóle regulamin AZ.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pedro, ja zamówiłem tam domenę około ...3 lata temu? może 4.. Na rok - po roku nic nie musiałem przedłużać... Otrzymałem tylko fakturę pocztą do zapłaty by przedłużyć na kolejny rok. Nie chciałem przedłużać to nie zapłaciłem...

Tyle...

 

Teraz? Nie mam pojęcia czy zmienili od tego czasu regulamin czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 1and1.pl spokojnie postawisz darmową domene na rok :)

 

I po co odkopujesz? :F

 

ut.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×