Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek02

Skrypt forum plus portal

Polecane posty

Witam. Szukam jakiegoś prostego skryptu forum najlepiej darmowego, który będzie też miał portal, na którym będzie można zamieszczać jakieś newsy. Znalazłem takie coś nawet ładnie wygląda https://mybboard.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darmowe? ,płatne?

 

 

Witam. Szukam jakiegoś prostego skryptu forum najlepiej darmowego, który będzie też miał portal, na którym będzie można zamieszczać jakieś newsy. Znalazłem takie coś nawet ładnie wygląda https://mybboard.pl/

:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mybb jest dość popularnym skryptem. Myślę, że spełni Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

W wypadku MyBBoard mamy oczywiście forum na MyBB, a portal na Wordpressie, co żadną tajemnicą nie jest :-)

Polecam MyBB ze względu na wsparcie i nie dlatego, że jestem w jego ekipie. Po prostu jest duże pomimo, że skrypt jest młody w porównaniu do np. phpBB czy SMF. No a dla przykładu, ostatnio zamknięto spore polskie forum o modyfikacjach dla phpBB... Szkoda, bo była tam masa polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wypadku MyBBoard mamy oczywiście forum na MyBB, a portal na Wordpressie, co żadną tajemnicą nie jest :-) Polecam MyBB ze względu na wsparcie i nie dlatego, że jestem w jego ekipie. Po prostu jest duże pomimo, że skrypt jest młody w porównaniu do np. phpBB czy SMF. No a dla przykładu, ostatnio zamknięto spore polskie forum o modyfikacjach dla phpBB... Szkoda, bo była tam masa polonizacji.

 

Chyba zdecyduję się właśnie na to MyBBoard + Wordpress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba zdecyduję się właśnie na to MyBBoard + Wordpress.

 

I jest to bardzo dobre rozwiązanie moim zdaniem. Dwa bardzo popularne i dobrze wspierane skrypty, które pięknie się uzupełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PhpBB3 :) - polecam.

 

Mam skrypt przerobiony po swojemu (logujac sie na portalu automatycznie jesteśmy zalogowani na forum i odwrotnie).

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×