Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
j1gg

Szukam VPS na TS3 i małą stronę z forum

Polecane posty

Witam, jak w temacie. Szukam serwera VPS pod TS3 i stronę. Zastanawiam się nad bizneshost.

Szukam czegoś stabilnego, żeby nie blokowali serwera po ddosie.

Jakieś propozycje? Dodam że, po wakacjach będę płacić za rok z góry. (może znajdzie się ciekawa oferta)

Edytowano przez j1gg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma vpsów które mają całkowitą blokadę ddos... na to nie licz...

 

Dodatkowo ile chcesz na to wydać?

Ja posiadam vpsa w BH i jestem zadowolony.

Zawsze możesz na miesiąc wziąć vps'a w BH za 28 zł (z kodem rabatowym 25% taniej z mojej stopki za 21) a pózniej przedłużyć na cały rok 50% taniej...

 

Ew. hosteam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wakacje się zaczynają anarchia nowych ts-sów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer teamspeak będzie tylko dodatkiem, głównie chodzi mi o serwer WWW. Co do zabezpieczenia DDOS, może być, nie musi. Chodzi o to żebym nie dostał blokady po 1-2 atakach ddos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę sprawdzone firmy. ;)

 

Nie ma problemu. :) Każdy ma prawo wyboru. Są firmy z większym stażem a zdarza się, że nie zawsze zapewniają stu procentową satysfakcję z oferowanej usługi.

 

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Wy (Hyperhost.pl) zapewniacie 100% zadowolenia z oferowanych usług?

Edit1 - Jaka lokalizacja serwerów VPS?
Edit2 - Miało być "p"

Edytowano przez bjN (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiem gdzie piszę, że lokalizacja to Francja to po 1.
Hyperhost.pl - Tanie serwery VPS, Hosting, najtańsze serwery w Polsce to po 2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Wy (Hyperhost.pl) zapewniacie 100% zadowolenia z oferowanych usług?

 

Edit1 - Jaka lokalizacja serwerów VPS?

Edit2 - Miało być "p"

 

Nigdzie to w poście nie zostało uwzględnione, lecz jeżeli zakupi u nas Klient usługę to w ten czas staramy się, aby był on jak najbardziej zadowolony z zakupu. :)

 

Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą VPS - polecam pakiet MINI.

Dodatkowo mamy kod promocyjny ROK który pozwala obniżyć cenę o 15 %.

Dla pewności zniżka jest na stałe. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Mintshost jest częścią firmy Biznes-Host

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą VPS - polecam pakiet MINI.

Dodatkowo mamy kod promocyjny ROK który pozwala obniżyć cenę o 15 %.

Dla pewności zniżka jest na stałe. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Mintshost jest częścią firmy Biznes-Host

 

 

 

Miałem serwer - po 2 dniach dostał blokadę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:ph34r:BH :ph34r:? Stanowczo odrazam twój vps zostanie zablokowany i usunięty po pierwszej sekundzie ddos. Miałem kiedyś na nim ts3 ,zapłacony vps 9 a 10 ddos i blokada serwera. BH ma swojego klienta jako intruza. Mają politykę że gdy ktoś nię atakuje oni mu pomagają całkowicie go blokując. Jakby policja miała karać gospodarza za to że mu dom okradli to by dopiero było :D

Od swojej strony polecił bym esdata ale coś im się stało. Gdy był atak ddos dostałem takiego meila

 

 

Witam,

Powiadamiamy o wykrytych atakach przeprowadzanych na Państwa adresu IP 46.29xxxxxxxx

Wykryte ataki miały miejsce:
01.03.2013
21:30- 22:50
czasu polskiego.

W tym czasie pana adres ip do zakończenia ataku oraz wycinaniu przez firewalla ataku został rozłączony od sieci
oraz jego powrót do sieci nastąpił o 23:19

Po dokładniejszej analizie zaobserwowanego w tym czasie ruchu,
potwierdziliśmy zasadność zgłoszeń.


Wzywamy do natychmiastowego rozwiązania problemu i wprowadzenia zmian,
które zapobiegną podobnym problemom w przyszłości.

Można? Można.

Tak więc wszystko byle nie BH :wub: Oczywiście jeśli chodzi o TS3. Może jakiś vps w ovh

Edytowano przez ADRIAN13 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moze webh.pl? Słyszałem ze z ts3 nie mają problemów oraz blokowaniem VPS. Ewentualnie hosteam.pl tylko nie wiem czy w jeszcze do VPS dają Firewalla sprzętowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:ph34r:BH :ph34r:? Stanowczo odrazam twój vps zostanie zablokowany i usunięty po pierwszej sekundzie ddos. Miałem kiedyś na nim ts3 ,zapłacony vps 9 a 10 ddos i blokada serwera. BH ma swojego klienta jako intruza. Mają politykę że gdy ktoś nię atakuje oni mu pomagają całkowicie go blokując. Jakby policja miała karać gospodarza za to że mu dom okradli to by dopiero było :D

Tak więc wszystko byle nie BH :wub: Oczywiście jeśli chodzi o TS3. Może jakiś vps w ovh

 

To chyba tylko w Twoim przypadku miało tak miejsce. U mnie wszystko przebiegło całkiem inaczej. Co prawda walka z atakami zajeła ponad tydzień ale wkońcu sobie poradzili z tym. Początkowo chcieli mnie zbyć jednak potem zaczeli działać zmieniając ip, wycinając ruch oraz ostatecznie instalująć cloudflare. Wszystko zrobili bezpłatnie chociaż nie musieli tego robić więc ode mnie mają wielki plus i polecę ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To chyba tylko w Twoim przypadku miało tak miejsce. U mnie wszystko przebiegło całkiem inaczej. Co prawda walka z atakami zajeła ponad tydzień ale wkońcu sobie poradzili z tym. Początkowo chcieli mnie zbyć jednak potem zaczeli działać zmieniając ip, wycinając ruch oraz ostatecznie instalująć cloudflare. Wszystko zrobili bezpłatnie chociaż nie musieli tego robić więc ode mnie mają wielki plus i polecę ich.

 

No to chyba TS'a nie miałeś skoro rozwiązali Ci problem przerzucając na cloudflare, albo to już ja jestem tak w plecy i nagle z dnia na dzień wprowadzili UDP :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No to chyba TS'a nie miałeś skoro rozwiązali Ci problem przerzucając na cloudflare, albo to już ja jestem tak w plecy i nagle z dnia na dzień wprowadzili UDP :D.

 

Wszystko jest kwestią skali i rodzaju ataku, wiele ataków jest odfiltrowywanych na fw. Ważna jest często kwestia współpracy z klientem, wówczas łatwiej można opracować jakąś strategię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak uczepiliście BH?

Data utworzenia serwera: 12.01.2012

Od tego czasu na mój serwer poleciały 3 (albo 4) ataki DDOS i za każdym razem było to załatwione natychmiastowo. Całkiem niedawno był ostatni atak (15.02.2013) leciał atak na mój serwer, po czym administrator natychmiastowo wyciął ruch a serwer po chwili był już odblokowany.

Nie wiem co wy takiego zrobiliście że wasze serwery są blokowane bez możliwości zdjęcia blokady, ale wątpię że chodzi tylko o jednorazowy DDOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mi tak nie cieli ataków :) Tylko po 4 atakach normalnie zostałem zablokowany bez możliwości odblokowania go. To po co wgl. takie serwery są wystawione na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mi tak nie cieli ataków :) Tylko po 4 atakach normalnie zostałem zablokowany bez możliwości odblokowania go. To po co wgl. takie serwery są wystawione na sprzedaż.

 

Pomimo kilkudziesięciu postów w "Twoich tematach" nadal nie rozumiesz, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostuję swojego VPSa w BH (stare logout) już 5Latek :) i nie było problemu. Dostawałem powiadomienia email że serwer jest atakowany i zostałem proszony o to by zostało ogarnięte. Wiadomo że nikt za taka cenę nie będzie się bawił w wycinanie ataków rzędu 100mbps+, firma powinna zapewnić uptime jak i dostęp do VPSa wszystkim klientom, a jeżeli matka dostaje po rurce no to stabilność spada nie tylko dla ciebie ale i dla kontenerów obok co za sobą niesie straty w postaci klientów. Firewall to nie tania sprawa sami popatrzcie ile takie sprzęt kosztuje tak jak już pisałem cena tutaj gra główną role. Jest wiele firm które oferują podpięcie VPS do firewalla sprzętowego w tym pewnie BH. Cena w stosunku do VPS czasami jest wyższa o 10x / msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×