Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Zrzutka na serwer, chętni?

Polecane posty

Witajcie, otóż potrzebuję niewielkiego serwera dedykowanego (chodzi mi tutaj o najtańszego kimsufi). Te 50zł to nie pieniądze ale ja potrzebuję garstkę z tego co daje ten serwer więc po co mam płacić za całość? Tym bardziej, że mam jeszcze kilka vpsów i sharedów. Poszukuję 2 osób, które za cenę ok. 22zł miesięcznie były by zainteresowanie kontem reseller o pojemnosci ok. 170GB, własny IP, dużo transferu (każdy widzi jak wygląda oferta serwera, więc można sobie podzielić dysk, transfer na 3). Oczywiście, szukam ludzi w stylu takich jak tutaj się nieraz ogłaszają, że tworzą stronki i chcą np. zapewnić hosting dla klientów, jasne jest że nie chcę osoby która chce postawić na tym mega projekt bo ten serwer tego nie uniesie:) Zapewniam cała opiekę nad serwerem, panel będzie oczywiście darmowy ISPconfig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Hosting bez raidu mija się z celem...

 

Jak już to bierzcie coś w raid 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie panowie:D Ja tego nie chce do żadnych profesjonalnych rozwiązań;p Ma po prostu w miarę działać, mieć panel i dużo miejsca. W sumie tyle;p

 

A tak swoją drogą jakieś większe zastrzeżenia do ISP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam przyjemnych wspomnień z ISP, do tego stopnia że zacząłem już dawno pisać własny panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bez DA i Cpanel to juz lepiej bez panelu(ftp + mysql + phpmyadmin + ssh ). Jak na 4 osoby to będę chętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ISP potrafi tworzyć cuda, np u mnie źle tworzyl złe rekody DNS, potrafił przeciążyć maszynę podczas dodania domeny etc.. Ja od sporego czasu korzystam z panelu Kloxo i jestem z niego całkowicie zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×