Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lyskaczu

Licencja TS3

Polecane posty

Niekomercyjna na 512 slotów jest za darmo, tylko trzeba umieć zaaplikować o nią

 

Jo. Bo o ile głowa mnie nie boli, trzeba mieć założoną jakąś stronę i minimum aktywność i odpowiednie uzasadnienie. Nie łatwo o darmową lickę. Kiedyś było zupełnie inaczej, ale nazbierało się tyle durnych i bezpodstawnych aplikacji, że.... [...] to wpłynęło nawet na przyzwoite i konkretne osoby. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno składanie podań o licencje NON-PROFIT było zablokowane. Teraz widzę że już można składać podanka, domena jest, myślę że przydzielą mi licke. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie myśl - wymóg domeny, maila i działającej strony umarł już dawno temu jak wprowadzili zmiany do NPL.

 

Obecnie musisz mieć domenę i stronę, która coś sobą reprezentuje, a więc nie może to być mój piękny Nope nothing here, na którym działa moja licencja już od dobrych kilku lat. Dodatkowo jeśli masz cokolwiek związane z profitem (nawet głupie donacje) to Ci odrzucają requesta z automatu. Żeby tego było mało musisz podać statyczne IP swojego serwera - w starym NPL tego nie było. A żeby tego jeszcze było mało to mają swoich "szpiegów", którzy okresowo robią penetrację aktywnych (nowych) NPL, czy przypadkiem któryś przestał spełniać choć jeden z punktów ;).

 

Więcej na http://www.teamspeak.com/?page=newsarchive&ident=20121110

 

Generalnie licencję nie jest już "tak łatwo" dostać jak kiedyś. Owszem, nadal nie jest trudno, ale w porównaniu do mojego requesta NPL sprzed kilku lat to jest o wiele ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Sam nie dawno dostalem taka licke w ciagu kilku godzin od wyslania formilarza. Jak sie chce to mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

A ja się zastanawiałem dlaczego nie dostałem licencji na www.hlmods.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×