Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję VPS do 20-30zł Miesięcznie - Do TS3 Tak do 512slotów.

 

Proszę nie polecać firmy Biznes-Host - Po ataku DDoS Zostałem zablokowany...

 

Proszę o jakieś oferty od firm ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy to jeszcze trzeba wałkować, że za taką cenę żadna firma nie będzie się cackać z atakiem DDoS? Rozwiązanie firmy jest jak najbardziej poprawne, klienci nie będą cierpieć z racji tego, że masz ataki. Jeżeli szukasz naprawdę dobrego rozwiązania to weź firmę hostingową z ochroną przed DDoS, ale pomnóż budżet razy pięć (jak nie więcej?).

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz przy takim budżecie mieć TS'a z ochroną przeciwko DDoS to zainteresuj się usługą np. net-speak.pl, a nie VPS'em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to jest głupie, jakiś zwykły TS3 do rozmów a tu takie rzeczy mnie spotykają :( - Tylko zamiast blokować IP które to robią to zwyczajnie mnie zablokowali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zamiast blokować IP które to robią to zwyczajnie mnie zablokowali ...

 

Poczytaj trochę o ddos-ach. Jak koledzy Ci już wiele razy pisali - potrzebujesz sprzętowego firewalla do odfiltrowania ruchu, ale tego nie robi się do vpsów z oferty jaką masz.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to jest głupie, jakiś zwykły TS3 do rozmów a tu takie rzeczy mnie spotykają :( - Tylko zamiast blokować IP które to robią to zwyczajnie mnie zablokowali ...

 

czasem ataki idą z tysięcy IP na raz, więc powodzenia ;D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej linii powinien być systemowy firewall ... a jak ataki są większe dopiero sprzętowy

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej linii powinien być systemowy firewall ... a jak ataki są większe dopiero sprzętowy

 

Oświeć mnie bo chyba wiem za mało w tej kwestii - Co Ci zrobi systemowy firewall skoro ataki są skierowane stricte na łącze serwerowe, a nie sam serwer? Co zrobisz z pakietami, które całkowicie zapychają Ci łącze? Co Ci pomoże to, że kernel zignoruje czyli nie zrealizuje te pakiety, skoro łącze będzie doszczętnie zapchane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Szczerze powiedziawszy powinno być zrobione oddzielne forum dla TS bo dużo pytań leci tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Oświeć mnie bo chyba wiem za mało w tej kwestii - Co Ci zrobi systemowy firewall skoro ataki są skierowane stricte na łącze serwerowe, a nie sam serwer?

 

Pomoże jeżeli ktoś ma dedyka (czy vpsa) na porcie 1G lub 10G, a atak jest "standardową" zabawką z jakiegoś weba, które generują jakieś 300-600 mega. Ale mówimy tu raczej o UDP, z tcp syn będzie trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Pomoże jeżeli ktoś ma dedyka (czy vpsa) na porcie 1G lub 10G, a atak jest "standardową" zabawką z jakiegoś weba, które generują jakieś 300-600 mega. Ale mówimy tu raczej o UDP, z tcp syn będzie trudniej

To się zgadza, ale skoro wy jako BH reagujecie w takim momencie to wnioskuję, że nie jest to port 20 mbit przeznaczony dla usera :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się zgadza, ale skoro wy jako BH reagujecie w takim momencie to wnioskuję, że nie jest to port 20 mbit przeznaczony dla usera :D.

 

No nie, nie limitujemy pasma per IP na routerze bo to nie byłoby wydajne i byłby ciężkie w zarządzaniu - a tylko wtedy atak kilkuset mega na jednego klienta nie byłby odczuwalny przez innych klientów na tej samej matce.

 

User ma do dyspozycji port 20Mbit jako minimum ale jest to limitowane na matce więc sam rozumiesz ;)

 

Niemniej wprowadzamy rozwiązania, które wyeliminują konieczność takiego reagowania jak do tej pory, użytkownik będzie limitowany wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszej ofercie znajdziecie Państwo serwer w niskiej cenie (najtańszy 14.99 zł/mc brutto). Zapraszamy: http://hyperhost.pl/serwery-vps

 

No dobrze - dałeś ofertę vpsów a gwarantujecie ochronę DDoS za to 14.99 ?

 

Wątpie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×