Skocz do zawartości
Gość Focus

Wykonamy strony internetowe! - Tanio

Polecane posty

Gość Focus
Witam, pragnę zaoferować Państwu tanie, profesjonalne wykonanie stron internetowych. Nasze projekty dopracowujemy w najmniejszych detalach, w każdym z nich wykorzystujemy najnowsze standardy projektowania stron WWW takie jak: HTML5, CSS3, czy JavaScript, dodatkowo wdrażamy unikalne systemy zarządzania treścią, dzięki którym Państwa strona stanie się przejrzysta i prosta w obsłudze. Oferujemy także unikalny projekt graficzny dopasowany do potrzeb klienta.


Uwaga!

W ramach promocji dla pierwszych 10 klientów oferujemy możliwość wdrożenia systemu zarządzania treścią (CMS) gratis!


Zapraszamy do kontaktu: wojjar@onet.eu , GG: 36509111.

Przykładowe projekty graficzne:

 

girit_group___drukarnia_offsetowa_by_mik

fitness_club_by_mikollaj-d5oxfuq.jpg

Edytowano przez Focus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

tanie, profesjonalne

Można wybrać tylko jedno słowo z tych dwóch.

 

Poza tym:

 

 

Zapraszamy do kontaktu: wojjar@onet.eu , GG: 36509111.

Chyba nie sądzisz, że ktokolwiek potrzebujący profesjonalnego designu na coś takiego pójdzie? ;)

Zwykły spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Spam to twój post - masz coś do naszych projektów? TO, że nie naciągamy klientów i nie robimy ich w bambuko jak co poniektóre firmy tutaj obecne to nasza sprawa.

Nie interesują nas pieniądza a ciągłe doskonalenie i poprawianie nabytych umiejętności.

Edytowano przez Focus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spam to twój post - masz coś do naszych projektów? TO, że nie naciągamy klientów i nie robimy ich w bambuko jak co poniektóre firmy tutaj obecne(o a nawet ta z twojego profilu), to nasza sprawa.

Nie interesują nas pieniądza a ciągłe doskonalenie i poprawianie nabytych umiejętności.

 

Stąpasz po cienkim lodzie kolego. Oskarżasz firmę Sys-Com o oszukiwanie klientów? No, ja mam nadzieję, że Miłosz tak tego nie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Nie chodzi mi o oszukiwanie - tylko nadmierne "cenienie się" oraz zawyżanie cen...

Co do klientów to dzięki, bo troszkę ich mieliśmy a chcemy mieć jeszcze więcej.

I ponawiam pytanie co złego jest w naszych projektach, skoro twierdzisz, że nie da się mieć tanio i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o oszukiwanie - tylko nadmierne "cenienie się" oraz zawyżanie cen...

Co do klientów to dzięki, bo troszkę ich mieliśmy a chcemy mieć jeszcze więcej.

I ponawiam pytanie co złego jest w naszych projektach, skoro twierdzisz, że nie da się mieć tanio i profesjonalnie.

 

Aha, jasne. o 8.21 napisałem maila i do tej pory cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Aha, jasne. o 8.21 napisałem maila i do tej pory cisza.

 

No to jeszcze nie wiesz że większość rzeczy związanych z usługą/produktem załatwia się zamiast w firmie to na forum wht? :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o oszukiwanie - tylko nadmierne "cenienie się" oraz zawyżanie cen...

Co do klientów to dzięki, bo troszkę ich mieliśmy a chcemy mieć jeszcze więcej.

I ponawiam pytanie co złego jest w naszych projektach, skoro twierdzisz, że nie da się mieć tanio i profesjonalnie.

 

Przyjdzie Ci zapłacić podatki, ZUS, pracowników, utrzymać rodzinę, to pała zmięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

No ale na razie jest twarda, więc nie rozumiem komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Stąpasz po cienkim lodzie kolego. Oskarżasz firmę Sys-Com o oszukiwanie klientów? No, ja mam nadzieję, że Miłosz tak tego nie zostawi.

 

Jak już czytasz to czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już czytasz to czytaj ze zrozumieniem.

 

Jak już chcesz koniecznie udawać mądrzejszego niż jesteś, to przynajmniej napisz o co Ci chodzi, jeśli masz jakieś uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma czego komentować.

 

Podaj linki do zrobionych prac online i przykładowe ceny. Wtedy będziemy mogli ocenić Waszą działalność.

 

Strona http://www.girit.pl/index.html jest skończona? Pytam bo nie działają podstrony i nie wygląda jak na screenie.

 

Piszesz ze robicie unikalne systemy CMS.

Czy to znaczy że piszecie je pod klienta, czy używacie gotowych: joomli, wordpress itp.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Powyższe projekty to szablony graficzne, które nie zostały wdrożone.

 

Co do kodowanie to może być to choćby xtalk.pl, historyk.eu jak i webax.pl(tylko te linki mogę na razie udostępnić, ponieważ inne firmy nie ukończyły jeszcze swoich stron, abym mógł je tu publikować)

 

Co do CMS to skoro napisane, że unikalny więc raczej to nie gotowiec ;) Korzystamy z WP itd. aczkolwiek tak jak wspomniałem dla pierwszych 10 klientów dorzucamy autorski system gratis.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już chcesz koniecznie udawać mądrzejszego niż jesteś, to przynajmniej napisz o co Ci chodzi, jeśli masz jakieś uwagi.

 

Powiedz mi w którym zdaniu napisał że firma Sys-Com oszukuje klijentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o oszukiwanie - tylko nadmierne "cenienie się" oraz zawyżanie cen...

 

Widzisz, w hostingu jest całkiem inaczej niż w lotnictwie.

 

W lotnictwie jest tak, że im wyżej tym niebezpieczniej i trudniej, w hostingu im droższy serwer tym lepiej i bezpieczniej.

 

Na forum jest/było kilka firm strasznie zaniżających ceny, rezultat był widoczny całkiem niedawno, aż dwie firmy "padły", na rynku pozostały tylko te poważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedz mi w którym zdaniu napisał że firma Sys-Com oszukuje klijentów.

 

Gdzie Cię polskiego uczyli?

 

Po pierwsze, klientów. Przecinków już się nie czepiam.

 

Po drugie:

 

bambuko

w potocznym wyrażeniu: zrobić kogoś w bambuko - oszukać kogoś, ośmieszyć

 

Teraz jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie chodzi mi o oszukiwanie - tylko nadmierne "cenienie się" oraz zawyżanie cen...

Co do klientów to dzięki, bo troszkę ich mieliśmy a chcemy mieć jeszcze więcej.

I ponawiam pytanie co złego jest w naszych projektach, skoro twierdzisz, że nie da się mieć tanio i profesjonalnie.

 

Jak dla Ciebie jest za drogo to nie korzystaj, są osoby czy firmy które są zadowolone zarówno z ceny jak i z jakości usług. Gdyby tak nie było to uwierz mi że firmę byłoby trudno utrzymać bez klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest?

 

Piszesz że unikalny cms to nie gotowiec, ale używacie WP :)

A wiadomo że WP to gotowiec :)

A skoro używacie WP to możesz podać strony zrobione przez Was na tym cmsie?

 

Pozostałe 2 strony to forum'y więc je pominę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Jest tak, że używamy WP co nie oznacza, że każdą stronę robimy na tym CMSie. Aktualnie nie mogę dać konkretnych linków, ale jak tylko będzie to możliwe, niezwłocznie je opublikuję.

Co do unikalnych cms'ów tak jak wspomniałem dla pierwszych 10 klientów, w zupełności za darmo umożliwimy możliwość skorzystania z naszego UNIKALNEGO i AUTORSKIEGO systemu - reszta będzie musiała zapłacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, że używamy WP co nie oznacza, że każdą stronę robimy na tym CMSie. Aktualnie nie mogę dać konkretnych linków, ale jak tylko będzie to możliwe, niezwłocznie je opublikuję.

 

 

Jeśli nie możesz podać linków to znaczy że Nie używacie WP.

Co najwyżej możesz napisać że chcielibyście używać WP :)

Albo macie w planie użycie WP :)

 

 

Co do unikalnych cms'ów tak jak wspomniałem dla pierwszych 10 klientów, w zupełności za darmo umożliwimy możliwość skorzystania z naszego UNIKALNEGO i AUTORSKIEGO systemu - reszta będzie musiała zapłacić ;)

 

Pierwszych 10 testuje wasz "UNIKALNY i AUTORSKI" CMS a następni mają zapłacić za co?

Za CMSa który nie ma jeszcze żadnych wdrożeń i którego nikt wcześniej nie widział?

 

Patrząc na Wasz brak doświadczenia nie dziwi mnie to, że robicie taniej niż inni i że inni wg Was sztucznie zawyżają ceny :)

Wy po prostu nie wiecie na czym polega komercyjne wykonywanie stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Skoro uważasz co wiemy my a czego nie wiemy to ok...

 

Co do WP to nie wiem czy dokładnie przeczytałeś mój post - mieliśmy okazję wdrażać Ostatnio parę projektów, ale niestety klienci nie życzą sobie bym aktualnie podał linki.

Nie widzę w tym żadnego problemu, ponieważ chyba chodzi o to co umiemy prawda? Klient płaci za końcowy efekt, a więc będzie mógł przed zakupem dokonać "oględziń" naszych "wypocin"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×