Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość mFilmy.com

Spytaj bezposrednio u zrodla. Juz zapewne mialbys odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałbym się 64mb, ale mimo wszystko wyślij zapytanie - na ich stronie też się nie doszukałem ani w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz wybrać tą beznadziejną firmę :( ?

 

Beznadziejna może i pod względem stabilności maszyn, ale na pewno nie pod względem płatności SMS.

Dzieciaki rzucą się na wszystko, co tanie i możliwe do zakupienia "SMSikiem". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam żeś dzieciak. SMS to bardzo wygodna forma płatności, szczególnie gdy nie płacimy sami, lecz robimy tzw "zbiórki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam żeś dzieciak. SMS to bardzo wygodna forma płatności, szczególnie gdy nie płacimy sami, lecz robimy tzw "zbiórki".

 

Serio? Trolling? Nie karmię. Przelew to jakiś ogromny problem? Podejść kilka kilometrów do poczty i poprosić miłą panią o tradycyjny przelew, no i hajs tam dać jej. Cała bajka.

 

SMS to bardzo wygodna forma płatności? :wacko:

Raczej wygodna forma komunikacji. To w ogóle nie nadaje się do płacenia, zwłaszcza z powodu prowizji, jaką dolicza operator. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że płatność jest dwukrotnie większa SMS'y są słabą formą płatności. Lepiej już od trzynastu lat założyć konto w banku i mieć płatności przelewem, można zawsze użyć groupPay do WHMCS.

 

//Edit: 64.

Edytowano przez Bagful - Tomasz PL SUPPORT (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Po prostu są frajerzy którym się nie chce iść na pocztę czy do banku i zrobić przelew. Lepiej jest wysłać miliard SMS żeby zasilić coś na gówniane grosze. Plusem tego jest to że gospodarka się kręci dzięki tym gigantycznym prowizjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kręci się, i to bardzo. Tworzysz (pozwól, że będę pisał na Ty, latwiej się odnaleźć) / jesteś właścicielem serwerów counter strike - znany przykład. Skrypt gry oferuje tzw. 'poziomy'. Masa - jak to określiłeś - frajerów chce być lepsza, wtem pojawiły się płatności SMS'ami za różne badziewia do gier właśnie typu poziomy, doświadczenie, ekwipunek. Ponoć serwery Metin2 są najlepsze do takowego zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Miałem u nich prywatny hosting do lutego tego roku - pamięć była 64 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lepiej jest wysłać miliard SMS żeby zasilić coś na gówniane grosze.

Bo widzisz. Do konta bankowego <18 pełnomocnictwo mają rodzice.

Rodzice mogą też znać panią na poczcie, która powie im, że synek robi jakieś dziwne wpłaty.

Rodzice mogą też kontrolować (w sensie pytać) na co dane kieszonkowe zostało wydane.

 

Natomiast rodzicom trudno ustalić, na co wydawane są "telefoniczne" pieniądze.

Zwłaszcza, jeśli telefon jest "na kartę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@kafi, takich ,,rodziców" to jak najszybciej oddać do domu starców należy ! Rozumiem troskę o pociechę ale nie w tak ordynarny i okrutny sposób że kontrolują każdy wydany przezeń grosz. Jak synek nie wydajesz pieniędzy na chłopców/ dziewczynki, dragi, fajki, browary to nic nam do tego - taka powinna być zasada. Sam miałem konto w banku, założone jak miałem lat 16 i choć miałem pełnomocnictwo to była to czysta fikcja - N I K O M U do tego jakie tam były transakcje, od kogo, na co etc, moje konto - moja święta rzecz. Jakakolwiek próba ingerencji równałaby się z potężną awanturą :) No niestety, świat bez ludzi głupich i naiwnych nie mógłby istnieć dlatego muszą być jednostki w pełni podporządkowane rodzicom które boją się wydać dwa zeta na batonika nie mówiąc im o tym bo zawiodą ich zaufanie, albo jak przyniosą dostateczny ze sprawdzianu to dostają sraczki bo co rodzice powiedzą, przeca nigdy ich nie zawiodłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawle, ja przedstawiłem tylko mentalność takiego dzieciaka, a nie rzeczywiste zachowania rodziców ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh koleś pytał o limit pamięci a wy zrobiliście z tego tematu jeden wielki śmietnik .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×