Skocz do zawartości
Gość Focus

Xtalk.pl już otwarte

Polecane posty

Gość Focus

934118_392641630851797_1365961289_n.png

Xtalk.pl to forum poświęcone konsoli xbox 360. Jest to kolejny projekt twórców webax.pl czy historyk.eu mający na celu zrzeszenie wszystkich miłośników konsoli Microsoftu. Znajdziecie u nas najświeższe informacje dotyczące zarówno następcy „poczciwego staruszka” jak i zagadnienia stricte techniczne, które pozwolą wam na lepsze poznanie obecnej platformy.

Wyróżniamy się stylem jak i niecodziennym podejściem do użytkowników. W przeciwieństwie do konkurencji u nas użytkownik to skarb a nie „zło konieczne”.

Jesteśmy również oficjalnymi partnerami największego w Polsce forum poświęconemu windowsowi 8 i już niebawem ujrzycie wspólną inicjatywę tego duetu. Chciałbym również zachęcić was wszystkich do udziału w konkursie, który przygotowaliśmy. Więcej tutaj:

http://www.xtalk.pl/temat-pierwszy-konkurs-na-xtalk-pl_22

Odwiedź nas już dziś i poczuj atmosferę naszego forum ;)

 

PS. Wszelkie uwagi mile widziane.

Edytowano przez Focus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się kolorystyka jak i ułożenie forum, coś na wzór Windowsa 8. Naprawdę co do szablonu to się postaraliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xboxforum.pl chyba nie wygryziecie ;) ale styl forum jest bardzo ładny - szkoda że bardziej pasuje pod Win8 niż pod boxa.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl zerżnięty od szablonów z W8 ;) grafik się nie popisał heh, pomimo tego też mi się on podoba, jest nowoczesny i schludny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Stawiamy na xbox 720(jakkolwiek będzie się on nazywał) a znane mi pogłoski mówią, że nowy interface będzie właśnie w rodzaju metro. Zaryzykowaliśmy - może się uda ;)

Dzięki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×