Skocz do zawartości
j1gg

Darmowe domeny?

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Rozdają gdzieś aktualnie domeny .pl?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie bez zobowiązań?

Jeśli jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W az.pl jest jakaś promocja, ale trzeba na pewno się dokładnie wczytać w regulamin bo zazwyczaj nic za darmo nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym 1and1 to ja nie wiem, oni w ogóle działają w Polsce tak na serio, czy po prostu założyli oddział z 1 zatrudnionym i myślą, że coś zawojują?

Zaraz po wejściu 1and1 na polski rynek zarejestrowałem u nich hosting+domena .pl za darmo. Na 2 lata bodajże. Prawie go nie używałem. Jakiś czas temu dostałem ponaglenia, w których wspomniano, że jeżeli nie opłacę adresu, to spadnie. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy. Adres jak stał, tak stoi (chciałem go zarejestrować i okazało się, że wciąż figuruje jako zajęty). Hosting podobnie...

 

Do Az.pl posiadam jakieś kody promocyjne (m. in.22 PLN za 44 PLN wydane), jak chcesz, to napisz na PW.

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym 1and1 to ja nie wiem, oni w ogóle działają w Polsce tak na serio, czy po prostu założyli oddział z 1 zatrudnionym i myślą, że coś zawojują?

Zaraz po wejściu 1and1 na polski rynek zarejestrowałem u nich hosting+domena .pl za darmo. Na 2 lata bodajże. Prawie go nie używałem. Jakiś czas temu dostałem ponaglenia, w których wspomniano, że jeżeli nie opłacę adresu, to spadnie. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy. Adres jak stał, tak stoi (chciałem go zarejestrować i okazało się, że wciąż figuruje jako zajęty). Hosting podobnie...

 

Do Az.pl posiadam jakieś kody promocyjne (m. in.22 PLN za 44 PLN wydane), jak chcesz, to napisz na PW.

Wbili generalnie z dużym kapitałem (Reklamy w telewizji, te sprawy), ale stawiam że mają paru pracowników od Boku i to wszystko.

 

Generalnie w 1and1 mam jedną domenę tą za darmo i jak mi wygaśnie to mi ją zabiorą, bo nie zapłacę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×