Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

1stclan.eu

Polecane posty

Gość

Link: www.1stclan.eu

Skrypt: WebSpell

Tematyka: Rozrywka, Klan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Dla mnie trochę słabo to wygląda. Logo to jakaś nieudolnie wycięta, malutka tarcza z napisem, a obok walnięty prostokąt o jakiejś grze. To chyba powinno się zmienić, albo odwrócić proporcje, prawda? :)

 

Wyświetlanie aktualności już ujdzie, ale uczepię się do boxu "Ostatnie aktualności", bo odstępy między kolejnymi wierszami są nieco dziwne i raz przerywana linia jest pod, raz w środku, i potem jeszcze jest taka zwykła krecha gdzieś po środku. Brzydko to wygląda.

 

Z tego co mi mówiono i co wiem to wszystkie podstrony powinny być podobne do strony głównej, nawet forum, ale ono niestety odstaje. Design mi się niezbyt podoba, ale to tylko moja prywatna ocena. Poza tym to nie ma co oceniać, instalację silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To prawda.

Co do tych obrazków to wiem iż żenada straszna.

Robie teraz wlasny styl, bo ten mnie ogólnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co dajesz stronę do oceny skoro sam wiesz że jest beznadziejna w dodatku postawiona na darmowym szablonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tego że jest na darmowym? Przecież to głupota, co piszesz. Dla mnie może mieć nawet szablon z Painta, byleby jakoś to wyglądało, a ten theme co jest obecnie nie jest zbyt interesujący. Ale cena tu nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zawsze może go zmodyfikować, ale wgranie płatnego szablonu to też jedynie wgranie, nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie. Wgranie jakiegokolwiek szablonu to żaden wkład pracy. Gdyby zmodyfikował znacznie jakikolwiek szablon lub przygotował swój to możemy tu mówić o własnym wkładzie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×