Skocz do zawartości
magram12

Darmowy hosting wwww

Polecane posty

Sory zle to sformułowałem chce jakiś darmowy hosting ale ja bede stawiał na nim wordpressa nie generator po prostu hosting ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w Google: darmowy hosting i sobie coś znajdź. Nie trafiłeś na forum dzieciaków gdzie każdy szuka czegoś za darmo i tutaj każdy rozumie że za jakość trzeba zapłacić, więc nikt nic Ci nie poleci, bo nikt nie korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz pełno tego w internecie, bez reklam i z reklamami, z limitami i bez, ze striptizerkami i striptizerami, wszystko w necie znajdziesz. Gorzej tylko czy ten hosting spełni swoje obietnice... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Napisz do nas team(at)sixwishlist.com , otrzymasz darmowy hosting pod jedną domenę. Opcja geolokalizacji PL,USA,DE,FR,UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w Google: darmowy hosting i sobie coś znajdź. Nie trafiłeś na forum dzieciaków gdzie każdy szuka czegoś za darmo i tutaj każdy rozumie że za jakość trzeba zapłacić, więc nikt nic Ci nie poleci, bo nikt nie korzysta.

Lol calm down mate , za jakość trzeba płacić a jeśli ja chce sobie potestować na razie wordpressa to mam odrazu bulić kase i płacić za hosting? Ogarnij emocje typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To sobie zainstaluj Krasnala i będziesz mógł sobie za darmo testować na localhoście - będziesz miał shared, reseller, vps, dedyk i kolo w jednym miejscu. Darmowe gnioty mają pełno ograniczeń, są wolne, ogólnie są do bani, ale niestety jest popyt to i jest podaż, a WP do lekkich nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógły mi ktoś wytłumaczyć, jak ktoś oferuje darmowy hosting bez reklam to jaką on ma z tego korzyść że ktoś trzyma u niego swoje strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógły mi ktoś wytłumaczyć, jak ktoś oferuje darmowy hosting bez reklam to jaką on ma z tego korzyść że ktoś trzyma u niego swoje strony?

To znaczy, że to podejrzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

A mógły mi ktoś wytłumaczyć, jak ktoś oferuje darmowy hosting bez reklam to jaką on ma z tego korzyść że ktoś trzyma u niego swoje strony?

 

Postaram się Tobie to wytłumaczyć a właściwie zobrazować. Zastąp serwery na których posiadasz usługi hostingowe zwykłymi garażami pod samochody. Przypuśćmy że masz tych garaży 100 (jest to tylko teoretyczna wartość) a samochodów masz 40. Według prostej kalkulacji 60 garaży jest pustych. Widzisz codziennie ludzi wsiadających do samochodów odgarniających śnieg (natarczywe reklamy) i myślisz sobie skoro mam sporo miejsca to może dam. Tym sposobem poznajesz ludzi , nawiązujesz znajomości. Świat tak jest widzisz zbudowany że nie polega tylko na braniu ale ma też taką fajną stronę jak dawanie. Nie zbawi ciebie nic jak jeden odstąpisz. Czasem pomożesz jak sąsiad sąsiadowi. Jak taki obdarowany użytkownik Twojego garażu jest zadowolony i np po jakimś czasie użytkowania pomyśli sobie że fajny ma ten garaż i nowych "znajomych" (wsparcie techniczne) może bym tak zapytał ile by np ktoś chciała za niego bo chce drugi dla córki i trzeci dla zięcia którego wprawdzie nie lubi ale szkoda mu samochodu. Tym sposobem Twoje 60 pustych garaży się zapełnia , nawiązujesz nowe znajomości i zastanawiasz się jak powiększyć tą ilość o kolejne 100. Ludzie używają samochodów (usług hostingowych) i ciągle kupują i zmieniają na nowe.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×