Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Exhidi

Hositng pod forum [MyBB]

Polecane posty

Witam, sprzedałem ostatnio swoje stare forum i mam zamiar odpalić kolejne i takie pytanie do was jaki hosting mi polecacie pod to forum.

Forum o tematyce gier multiplayer, na silniku myBB

Nie polecajcie mi Unixstorm bo miałem wiele razy z nimi problemy np. że mi zablokowali hosting bo zbyt dużo transferu zużywałem ^^ A miałem zużyta ok. 1/20 przydzielonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak limitu, ale by cena była w miare jak najniższa.

Bym nie płacił 100 zł msc za forum z 1k userów .

 

Aha zapomniałem napisać że koniecznie płatność SMS

Edytowano przez Exhidi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Brak limitu, ale by cena była w miare jak najniższa.

Bym nie płacił 100 zł msc za forum z 1k userów .

 

Aha zapomniałem napisać że koniecznie płatność SMS

 

Brak limitu na co? - pojemność?! transfer?!

 

Jak na transfer nie ma problemu. Napisz do nas na team(at)sixwishlist.com otrzymasz jeden miesiąc na test za darmo. Mamy u siebie ciekawe fora. Uprzedzam jedynie, że jeżeli masz zamiar bawić się a nie tworzyć coś fajnego podziękujemy bardzo szybciutko. Wolimy projekty bardzo wymagające lecz gotowe jako rozwiązanie. Płatność sms nie ma problemu lecz ta forma płatności nie jest korzystna bo praktycznie za 50zł masz usługę na rok ale to są Twoje pieniądze. Płacąc przez sms zapłacisz znacznie więcej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem nie bez limitu tylko bez ograniczeń cena.

Ja chcę hosting z profesjonalnym panelem i wgl.

Wybieram płatność sms ponieważ nie ja płace tylko mam od tego ludzi.

Następne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź naszą ofertę.

Profesjonalny nie wyklucza płatności SMS, które posiadamy w ofercie.

 

Wstępnie proponuję pakiet MediumPack. Możesz wybrać inny pakiet albo zmienić w trakcie trwania umowy.

W cenie 120 zł z VAT za rok oferujemy 10GB powierzchni dyskowej oraz 50GB transferu miesięcznego. Dla tego pakietu możliwe są również płatności miesięczne, kwartalne oraz półroczne.

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,

  • instalator aplikacji,

  • dodawanie wielu domen jednocześnie,

  • blokada hotlinkowania

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,

  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,

  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,

  • włączenie wildcard przez użytkownika,

  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo,

  • pełna ochrona plików wrzucanych przez FTP oraz z poziomu PHP pod kątem php shelli i innych śmieci (jako ciekawostkę podam, że po wprowadzeniu tego rozwiązania, ilość zgłoszeń abuse dotyczących phishingu, doklejek w plikach index, spadła do 0).

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje 14 dniowy darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 5,5 roku na rynku,

  • zarejestrowani w GIODO,

  • własna infrastruktura sprzętowa,

  • codzienne backupy danych,

  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,

  • skarbonka – wirtualny portfel,

  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,

  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,

  • eFaktury,

  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.
Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatnosc sms-em nigdy nie bedzie pro

ale to sie spytaj 16-latków co prowadza jakies warezy i torenty i inne psycho-szatany :D

Exhidi - jak jestes wyplacalny na warunkach dostawcy to moze sobie w brode pluc a z uslugi nie moze zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yehaa - To im to powiedz oni nawet jakby mieli zmienic pkt w regulaminie to to zrobia :) Szczerze odradzam ten hosting :) Nie tylko ja mialem z nimi problemy i do tego mają słabe maszyny forum 10k userów juz prawie nie wyrabialo an VB kolegi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yehaa - To im to powiedz oni nawet jakby mieli zmienic pkt w regulaminie to to zrobia :) Szczerze odradzam ten hosting :) Nie tylko ja mialem z nimi problemy i do tego mają słabe maszyny forum 10k userów juz prawie nie wyrabialo an VB kolegi :0

 

Eh, kolejny małoletni counter-strikowiec...

Jeśli chcesz wymyślać takie bajeczki na nasz temat to podaj proszę swoją nazwę użytkownika. Chętnie to zweryfikuję i przedstawię prawdziwą sytuację.

 

Nigdy nie blokujemy kont za "przekroczenie limitu transferu", jeśli go faktycznie nie przekraczają, a to i tak jest wykonywane automatycznie. Z powyższych postów i sposobie wypowiedzi widzę, że ewidentnie chodziło o kolejne przeładowane i prowadzone przez rozpieszczonych dzieciaków forum klanu/serwerów Counter-Strike, którym coś się w głowach poprzewracało.

 

Mamy kilka tysięcy zadowolonych klientów. O dziwo niezadowoleni są tylko ci, którzy mają po kilkanaście lat, prowadzą forum pirackich serwerów Counter-Strike, bluzgają każdego kogo popadnie w internecie, ich strony są notorycznie atakowane, a fora tak przeładowane dziurawymi dodatkami, że generują obciążenie 100x większe niż przeciętny klient (i kilkukrotnie przekraczają obciążenie wykupionej usługi).

 

No wybacz, ale jeśli takie osoby twierdzą, że "mają z nami problem" to będę przeszczęśliwy, jeśli będą naszą ofertę omijać szerokim łukiem. Wyrażenie "nie wyrabia" natomiast odnosi się jedynie do tego, że to forum przekracza limit WYKUPIONEJ i WYBRANEJ przez Was usługi, a nie "słabej maszyny".

 

Parametry naszych serwerów są jawne i do wglądu dla każdego na życzenie.

Rozwydrzonym, pyskatym i bezczelnym dzieciakom mówimy jednak stanowcze nie.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj przykro mi lecz nie mam 15 lat i nie ma czegoś takiego jak pirackie serwery cs :)

Cs jest to 1/5 mojego forum.

Piszecie że macie takie dobre maszyny i wgl. a sieć cs-dr... nie będę reklamował po czasie musiała od was odejść z powodu takiego że forum można powiedzieć że już nie funkcjonowała bo wasze maszyny nie wyrabiało a więc proszę nie wmawiać mi takich bajeczek :)

Dajecie wyznaczony transfer to dajcie a nie że ktoś ma duże obciążenie to mu blokujecie hosting.

Dodatkowo aby odblokować hosting musiałem zwiększyć pakiet 3-krotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exhidi, nadal nie rozumiesz, że poza transferem, firma Unixstorm wyznaczyła także inny limit, przez którego przekroczenie Twoja usługa nie funkcjonowała tak szybko, jakbyś chciał? I nie jest to wina firmy i nie świadczy o tym, że mają słabe maszyny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób myśli, że firmy hostingowe mają zgoła dwa limity (transfer i pojemność dysku).

Większość firm stosuje w tej chwili oprogramowanie do monitorowania generowanego przez konto obciążenia CPU, pamięci wirtualnej, fizycznej, ilość połączeń itp.

 

Warto dokładnie przetestować serwer i wybrać odpowiedni pakiet tak, aby potem jakaś firma nie była ta najgorsza bo system zablokował jakieś procesy z konta użytkownika. Niestety systemów nie da się oszukać i należy zawsze zakupić odpowiedni serwer do swoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób myśli, że firmy hostingowe mają zgoła dwa limity (transfer i pojemność dysku).

Większość firm stosuje w tej chwili oprogramowanie do monitorowania generowanego przez konto obciążenia CPU, pamięci wirtualnej, fizycznej, ilość połączeń itp.

 

Warto dokładnie przetestować serwer i wybrać odpowiedni pakiet tak, aby potem jakaś firma nie była ta najgorsza bo system zablokował jakieś procesy z konta użytkownika. Niestety systemów nie da się oszukać i należy zawsze zakupić odpowiedni serwer do swoich potrzeb.

 

innymi slowy jakosc=cena

biznesmana nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem Unixstorma 3 lata, zakupiłem za 50% ceny na 1 rok i nastepne 2 przedłużałem normalnie, lecz odszedłem tylko z jednego powodu: Kolejne promocje 50% tylko dla nowych klientów... Rozumiem że trzeba łapać nowych ale pasowało by rownież dbać o "stałych". No nic, odszedłem ale konto wciąż tam mam. Ogólnie prócz tego jednego mankamentu uważam że hosting jest bardzo dobry.

 

 

@topic
Jeśli chcesz hosting z płatnością SMS to polecam BIZNES-HOST (właśnie tam się przeniosłem)

 

 

Dla Biznesu: http://biznes-host.pl/?s=hosting-bh

Dla Osób ind: http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

 

Z kodami rabatowymi:

TV9W-2TJS-3BE2

8H5B-KH8T-9B8B
K9ET-E8WP-MCKY

Otrzymasz 25% rabatu na usługę, i zostaniesz moim poleconym (dodatkowo później sam generujesz kody).

 

Szczerze - POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym linuxpl.com

Ale skoro nie ma płatności sms to odpada.

A nie myślałeś nad tym, żeby Ci w dotpayu doładowywali i z dotpaya opłacać serwer?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotpay jest to jakieś rozwiązanie, i takie pytanei trzeba się z dotpaya rozliczać [ Pit ] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×