Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
noose

DA -> cP

Polecane posty

Witam.

Ma ktos moze skrypt do konwersji danych z DirectAdmin'a do cPanelu :?: bo w druga strone znalazlem.....

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglbys napisac co Ci nie odpowiada w DA, ze sie przesiadasz na cPanel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mu się nie dziwie. Też nie lubie DA i jak miałbym wybierać wziąłbym wszystko byle nie DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbys podac bardziej konkretnie co nie odpowiada Tobie w DA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Wszystko. Całe menu gdzie się wybiera opcje jest do kitu. W cPanelu są ikonki wszystko dobrze umiejscowione a tutaj jakoś kompletnie design i ułożenie mi nie odpowiada. Poza tym tym uważam, że DA ma mniejsze możliwości. Do cPanelu jest więcej dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na moim koncie wlasnie zmienili cpanel na DA (ponoc ze wzgledow bezpieczenstwa) nie wiem czy DA jest bezplatny ale raczej wydaje mi sie ze pewnie tanszy niz cpanel pierwsze wrazenie straszne, w cpanelu ladne ikonki wszystko na swoim miejscu albo po prostu przyzwyczajenie ! lecz po kilkunastu minutach grzebania na koncie wcale nie jest tak zle a jezeli rzeczywiscie jest bezpieczniej to dlaczgo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc ze wzgledow bezpieczenstwa
i napewno to nie jest jedyny powod takiej zmiany... powodow jest bardzo duzo zapewne..

 

nie wiem czy DA jest bezplatny

nie jest bezplatny. Zreszta w platnym hostingu bezplatny panel? to by bylo smieszne..

 

pewnie tanszy niz cpanel
jest tanszy, ale roznica wcale nie jest taka duza.. w moim przypadku (tez przechodze na DA) cena nie odegrala roli.. wazne dla mnie bylo bezpieczenstwo i latwosc obslugi przez klienta konta..

 

DA ma te przewage nad CP, ze poprostu chodzi nieco szybciej niz CP, nie ma tyle bzdetnych dodatkow a co za tym idzie jest bezpieczniejszy; roznica w cenie nie jest taka duza, by sie nia sugerowac. DA nie wszystkim sie podoba.. ale to naprawde tylko kwestia gustu.. Jasne, ze CP duzo wiecej osob zna i wogle.. ale taka jest prawda ze CP nie jest dopracowany i ma dosc duzo bledow itp

 

DA ma mniejsze możliwości. Do cPanelu jest więcej dodatków.

 

nie powiedzialbym ze ma mniejsze mozliwosci... Do DA tez mozna doinstalowac pluginy i sa one napewno bardziej dopracowane niz te z Cpanel. Z duzej ilosci funkcji ktore ma CP nie korzysta klient. W DA jest tylko to, co rzeczywiscie klient potrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×