Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dareksbs

xHTML + CSS Cięcie szablonu

Polecane posty

Cześć,

 

Aktualnie jestem w fazie programowania szablonu i mam pewien problem, mianowicie posłużę się tutaj małym schematem :

 

lgj73jcxp6a8.jpg

 

A więc od początku, prostokąt długi po lewej stronie dwa małe prostokąty i pierwszy box w pomarańczowym boxie działają znakomicie nie ma żadnego problemu z tym. Jednakże chciałbym w szablonie umieścić więcej tych boksów, jednakże nie mogę ponieważ miejsce po lewej stronie gdzie są trzy zielone prostokąty nie jest zapełnione, teoretycznie te zielone prostokąty powinny być tam gdzie tan jeden długi z czerwonym tłem.

 

I teraz załóżmy że jeden duży box (np. pierwszy w pomarańczowej ramce to div o nazwie txt) i chciałbym mieć możliwość duplikowania tych boksów ale jest to nie możliwe ponieważ jest wolne miejsce po lewej stronie i się przesuwają do lewej.

 

Miałem pomysł aby całą sekcję box'ów wsadzić do jednego diva (i ten div to ta pomarańczowa ramka) ale nie działa, dalej sie przesuwa do lewej strony...

 

Mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak to najlepiej zrobić abym mógł duplikować te boxy pod boxami aby nie przesuwały się do lewej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×