Skocz do zawartości
Motorsite

[Szukamy] ekipy- forum motoryzacyjne.

Polecane posty

Witam, na początek przedstawię nasz "projekt".

Większości może się wydawać że jest to forum jak każde inne, nic nadzwyczajnego. My jednak stawiamy na ogólną tematykę motoryzacji, ogólnie czyli zrzeszając fanatyków aut, jednośladów i samoróbek z silnikiem spalinowym w jedno miejsce jakim jest Motorsite- motorsite.pl .

 

Forum na razie jest w fazie rozwoju, dla tego też poszukujemy osoby chętne które chciały by wesprzeć, pomóc i przy okazji doświadczyć na poszczególne stanowiska:

- Mechanik

- Elektryk

- Moderator

 

 

Piszę to w tym miejscu ponieważ nie szukamy osób w wieku 12-16 którzy piszą to czego nie ma, jakieś nowe teorie itd.

 

Kontakt e-mail, gg, skype, PW podajcie pod tematem lub na skrzynkę.

Edytowano przez Motorsite (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Nie rozumiem podanego budżetu ty chcesz płacić czy ktoś ma tobie płacić ? To oczywiście tylko dla żartu ale dziwnie to wygląda. Ogólnie poruszam się Ducati 848 ale nie omieszkam używać samochodu nie mam wprawdzie za wiele czasu ale jak masz coś szerzej do powiedzenia w tym temacie daj znać na maila team(at)sixwishlist.com. Mam pewien pomysł, który może by ciebie zainteresował. Forum niestety posiada tryb inwigilacji. Niestety.

Edytowano przez sixwishlist.com (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Ukradles mi domene, mialem zamiar nie dawno ja zarejestrowac ale trudno sie mowi. Ja rowniez preferuje motocykle, daj znac czy jeszcze aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukradles mi domene,

 

To radzę Ci się udać do najbliższego komisariatu policji i zgłosić kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×