Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Diolixe

Jaki hosting dedykowany?

Polecane posty

Poszukuję ofert hostingu dedykowanego (czyli VPS z administracją - głównie chodzi o doinstalowanie modułów PHP - Cache APC i inne). Najlepiej z wygodnym panelem (np. directAdmin) do konfiguracji domen, kont ftp itd. Znalazłem ofertę linuxpl, która odsyła do strony: http://vps.serveradmin.pl/Skonfiguruj-wlasny-VPS_f_68 Niestety nie wiem co to 40% mocy procesora dokładnie oznacza (bo nie znalazłem informacji o mocy tego procesora). Cena więc przy tej minimalnej konfiguracji z administracją zamyka się w 83PLN miesięcznie. Szukałem na ofercie ovh, ale mają vps bez administracji (albo coś przeoczyłem).

Obecnie strona jest na hostingu dedykowanym, pomoc jedynie w zakresie awarii serwera i doinstalowania modułów, później już praktycznie było to zbędne. Nie jestem wymagający w tej kwestii, strona mało się zmienia (etap developingu zakończony).

Pamięć ram: 384MB, 512MB.

Procesor: 1Ghz lub coś wyżej.

Budżet do 90zł brutto (ew. 100zł).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet do 90zł brutto (ew. 100zł).

 

A 118 PLN miesięcznie za taki serwer to będzie już za dużo?

Pytam, bo mamy tutaj bardzo restrykcyjnych niektórych moderatorów, cena musi być podana co do grosza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o VPS to mogę polecić biznes-host.pl - mają w ofercie zarządzane VPS z DA i administracją, tylko byś musiał napisać indywidualne zapytanie czy w ramach tej administracji zainstalowali by ci te dodatkowe moduły. Za 79zł możesz mieć całkiem wydajny serwer przekraczający sporo twoje wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

APC/memcahe(d)/Varnish/eaccelerator itp. na serwerach z administracją instalujemy na życzenie klienta - nie ma najmniejszego problemu.

 

W przypadku pytań zapraszam na pomoc@biznes-host.pl - chętnie pomożemy i doradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×