Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IceBeast

Czy wygląd strony firmowej ma znaczenie

Polecane posty

Ja na pewno bym u nich nic nie kupił. Pierwszy raz w życiu widzę tą firmę, a layout strony zalatuje poprzednim stuleciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno bym u nich nic nie kupił. Pierwszy raz w życiu widzę tą firmę, a layout strony zalatuje poprzednim stuleciem

 

Czy strona decyduje o jakości usług ? nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno bym u nich nic nie kupił. Pierwszy raz w życiu widzę tą firmę, a layout strony zalatuje poprzednim stuleciem.

Ignorancja głównym powodem nieporozumień.

Serwis znam od kilku lat, a istnieje już prawie 10, natomiast hosting serwują od lat 3.

Sporo hostingów "zalatuje poprzednim stuleciem", o zmianach i nowościach nie informują, a nie tak rzadko biją stabilnością i możliwościami najczęściej wymieniane marki (edit: wymieniane w znaczeniu pozytywnym).

 

To proste: nie każdego interesuje marudny klient z ulicy i stawki na granicy opłacalności;)

I to właśnie średnia ofert z takich firm pokazuje jaki jest rzeczywisty koszt dostarczania określonych usług przy sensownej jakości.

 

btw. skoro linux.pl prowadzi serwis o systemach linuksowych, byłoby kpiną oferować hosting nie znając się na tym. A oferta współdzielonego jest przejrzysta i zrozumiała już na pierwszy rzut oka.

Edytowano przez Jay (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale już o tym pisaliśmy.

Strona internetowa to wizytówka firmy, bardzo ważna rzecz. Wielu ludzi tak ma, że nawet, gdyby serwery były ultra total rewelacja, to nie weźmie usługi, bo strona np. na tabelkach. To też o czymś świadczy, a mianowicie o podejściu właściciela do biznesu. Jak to się ma w praktyce, w tym momencie nie ma to już znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czy strona decyduje o jakości usług ? nie sądzę

A ja sądzę, że pewnie pracujesz w tej firmie i napisałeś ten temat tylko dla reklamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×