Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
denwer

VPS pod TS3 prywatny ok 200 slotów.

Polecane posty

Od jakiegoś czasu korzystam z usług VPS w jednej z polskich firm ale jestem strasznie zawiedziony i chciałbym zmienić hosting.

 

VPSa potrzebuję jedynie pod prywatny serwer głosowy TS3 ok 200 slotów. Byle jaki ze mnie klient bo budżet jaki przewiduję to ok 30 zł miesięcznie. Jeśli serwer spisywał by się dobrze to w grę wchodziła by nawet i płatność roczna. Nie napiszę nic nadzwyczajnego ale bardzo zależy mi na bezawaryjności serwera. Obecny mój VPS pada w momentach kiedy najbardziej jest potrzebny i mam już tego serdecznie dość.

 

Poczytałem trochę forum i wstępnie na oku mam trzy oferty (kolejność od tej, która przypadła mi najbardziej do gustu):

1. ovz.1024MB z ultimahost.pl

2. Classic 1 z ovh.pl

3. Server VPS #1 z biznes-host.pl

 

Jeśli kody rabatowe nadal działają to w ultimahost oferta była by jeszcze ciekawsza.

 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zainteresuj się https://globalnetwork.pl/vpsopenvz

 

Mój serwer ma obecnie uptime 101 dni. Byłby około 160 dni, ale był problem na matce i serwer był niedostępne przez około 2h. Oczywiście o pracach byłem powiadomiony 2 tygodnie przed pracami, tydzień przed i jeszcze 2 razy kilka dni przed pracami na serwerze :)

 

Support odpisuje co jest chyba najważniejsze a za takie pieniądze to ciężko uzyskać taką pomoc :)

 

Oczywiście BH też jest w porządku i trochę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Jak chcesz vps-a na test nawet do 30 dni to daj znać na team(at)sixwishlist.com w tytule WHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy płatności rocznej o wiele bardziej Ci się opłaca wybrać firmę, która daje za to rabaty, czyli większość polskich dobrych marek typu Biznes-Host, UltimaHost. Rabaty do 50% są naprawdę w porządku.

 

Jeśli natomiast stwierdzasz, że wolisz pierw potestować (serdecznie polecam) to jak zawsze odsyłam do OVH. Jako jedni z nielicznych gwarantują SLA na poziomie 99.98%, do tego nie stoi to na zwykłych kimsyfach, a na dość dobrym sprzęcie. Sam dobrze wiem jak ważna jest stabilność w takich sprawach jak TS3, dlatego sam szukałem solidnego hostingu i jeśli miałbym wybrać "lidera" to definitywnie OVH z zagranicznych i BH z polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecę Biznes-host.pl. Mogę pochwalić jakość supportu (30 minut to maksymalny czas po jakiej można spodziewać się odpowiedzi), wydajność serwera (no cóż - najtańszy pakiet Minecrafta trzymał), no i wysoką stabilność (150 dni uptime to nie problem).

Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×