Skocz do zawartości
GroupWork

oszukuje reklamuj.net.pl

Polecane posty

Witam serdecznie proszę uważać dla własciciela serwisu reklamuj.net.pl bo dostałem oszukany przez niego, ponieważ zakupiłem 800 tys punktów gratis mi dał 200 tys punktów - czyli jeden milion punktów. Loguje się do serwisu w którymś dniu i mam 700 tys punktów, póżniej loguje się ponownie za 2 dni i mam zero punktów i żadnych stron.

 

Po drugie piszę do tego człowieka o przywrócenie mi punktów nie przywraca.

 

po trzecie piszę o usunięcie konta też nie usuwa odpisuje mi :

 

 

witam
nie ma mozliwosc usuniecia konta spowodu mozliwosci naduzyc darmowej reklamy a na maila nie sa wysylane zadne maile z tej strony tak ze nie ma powodu by usowac konto

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bał kupić u nich kilograma ziemniaków... Strona wygląda jak gówno, tak w ogóle ten skrypt jest na sprzedaż za SMS. Widać, że jakiś gimbus to prowadzi ;> Ile straciłeś na tym wałku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszedłem na stronę, zobaczyłem to:


Potrzebujesz innej formy reklamy zapraszm do kontaktu przez gg napewno sie znajdzie gdyz posiadmy rozne formy reklamy i napewno cos sie znajdzie i dlaciebie.Potrzebujesz duzo wejsc na strone rowniz zapraszam do kontaku cene mozna rowniez negocjowac przy wiekszej ilosci.Pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych


I wyszedłem... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

O kur** :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nie no nie mogę przestać sorry. Humor chyba na tydzień mi poprawiliście tą stroną.
Takie orty w tekście, że masakra. Od razu po wyglądzie strony widzę tutaj sezonowy projekt młodzieńca, który prawdopodobnie na polskim śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 


Potrzebujesz innej formy reklamy zapraszm do kontaktu przez gg napewno sie znajdzie gdyz posiadmy rozne formy reklamy i napewno cos sie znajdzie i dlaciebie.


To zdanie jest najlepsze - mistrzostwo w KAŻDYM calu. Po pijaku bym takiego czegoś nie napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak trzeba nisko upaść, żeby nie dość że nie opuścić takiej strony w ciągu 10 sekund to jeszcze cokolwiek na niej "kupić". Przecież to wieje gimbazą na kilometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GrouPWork, skoro widzisz tak żenującą stronę to czemu na niej cokolwiek kupujesz ? to z kilometra smierdzi scammem : / sam zawiniłeś a teraz robisz aferę eh

Ja patrząc na design absolutnie żadnego zaufania do usług oferujących bym nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×