Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RaditZ

Serwer VPS do 512 slotów TS3 i Minecraft 10 slotów

Polecane posty

Poszukuje dobrego VPS za nie duże pieniądze do utrzymania TS3 i Minecraft.

 

 

Jaki konkretny vps, i jaki budżet? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania:
Procesor min 3GHz

Ram 2GB

Dysk min 20GB

Transfer jak najwięcej lub bez limitu

 

Cena to do 30zł mies i również możliwość płatności SMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 30 zł na miesiąc chcesz utrzymać TS'a i MC? I żeby jeszcze chodził stabilnie i wydajnie? Chyba nie ta półka stary. Polecam sobie zamiast VPS'a ogarnąć jakąkolwiek firmę, która świadczy takie usługi np. craftserve i net-speak.pl, taniej Ci to wyjdzie przy takich pieniądzach, uwierz mi. Jeśli natomiast przygotujesz przynajmniej te 5 dyszek na miesiąc to będziemy wtedy gadali dalej.

 

Oczywiście dałbym parę dobrych ofert nawet w tym budżecie, ale większość z oferowanych przeze mnie firm nie obsługuje płatności sms (strata kasy na prowizjach) i w sumie bardzo dobrze bo płaci się prawie 2x więcej niż się dostaje. Zastanów się 2x nad tym bo przelew (nawet na poczcie) może zrobić każdy, konta w banku już chyba od tam 14 czy tam 15 lat można zakładać więc generalnie to nie jest przeszkoda.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 30 zł na miesiąc chcesz utrzymać TS'a i MC? I żeby jeszcze chodził stabilnie i wydajnie? Chyba nie ta półka stary. Polecam sobie zamiast VPS'a ogarnąć jakąkolwiek firmę, która świadczy takie usługi np. craftserve i net-speak.pl, taniej Ci to wyjdzie przy takich pieniądzach, uwierz mi. Jeśli natomiast przygotujesz przynajmniej te 5 dyszek na miesiąc to będziemy wtedy gadali dalej.

 

Oczywiście dałbym parę dobrych ofert nawet w tym budżecie, ale większość z oferowanych przeze mnie firm nie obsługuje płatności sms (strata kasy na prowizjach) i w sumie bardzo dobrze bo płaci się prawie 2x więcej niż się dostaje. Zastanów się 2x nad tym bo przelew (nawet na poczcie) może zrobić każdy, konta w banku już chyba od tam 14 czy tam 15 lat można zakładać więc generalnie to nie jest przeszkoda.

 

Ja mam konto w banku ale niektórzy klanowicze zapłacą tylko SMS i o to się rozchodzi.

Bardzo bym prosił o jakieś propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem Ci propozycję. Zarówno net-speak jak i craftserve oferują opcję "portfela" dla Twoich graczy, a ty sam możesz tym operować jak tylko Ci się podoba. Wyjdzie Ci taniej, stabilniej i generalnie lepiej.

 

Nie upieraj się przy "vpsach za sms" bo naprawdę źle na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś to rozdzielił na dwa VPS'y to myślę, że zmieściłbyś się w biznes-host.pl. Na najtańszym VPS u nich miałem minecrafta i mumble - graliśmy jednocześnie gadając przez mumble - najwięcej było nas chyba 6 albo 7 i lagów nie było, ale nie wiem jakby się to zachowywało przy kilkuset online na TS i czy pojedyńczy vps utrzymałby 10 slotów minecrafta. Więc myślę, że może dwie maszynki najtańsze by to utrzymały, ewentualnie ten pakiet za 47zł. Jak uda wam się odłożyć na raz trochę więcej kasy to za 3 miesięczną płatność macie 30% zniżki....
Do tego mają dosyć dobre stawki sms (równo 50% - sms za 1,23 daje 61gr na koncie). Dodatkowo za każdy przelew zbierają się punkty do programu "doładowanie za wpłatę" (od drugiego przelewu/sms (kiedyś sms się liczyły w tym programie nie wiem jak teraz) będziecie dostawać dodatkowo 10% wpłaty a od 7 przelewu 15 a później nawet 30% więcej - szczegóły w panelu u nich).
Dodatkowo możecie skorzystać z kodu rabatowego np. z mojej stopki i to też coś tam obniży wasze koszty...

Jak dobrze obmyślicie "plan działania" to może wam się uda...

 

Ogólnie myślę, że jakby się nie starać to ciężko będzie znaleźć rozwiązanie mieszczące się w waszym bardzo skromnym budżecie...

 

teoretycznie licząc jak ustawicie serwer minecrafta na 640MB ram to na styk powinien się zmieścić na 1GB vps... Niestety nie mam już vps bo bym to z chęcią przetestował...

Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś to rozdzielił na dwa VPS'y to myślę, że zmieściłbyś się w biznes-host.pl. Na najtańszym VPS u nich miałem minecrafta i mumble - graliśmy jednocześnie gadając przez mumble - najwięcej było nas chyba 6 albo 7 i lagów nie było, ale nie wiem jakby się to zachowywało przy kilkuset online na TS i czy pojedyńczy vps utrzymałby 10 slotów minecrafta. Więc myślę, że może dwie maszynki najtańsze by to utrzymały, ewentualnie ten pakiet za 47zł. Jak uda wam się odłożyć na raz trochę więcej kasy to za 3 miesięczną płatność macie 30% zniżki....

Do tego mają dosyć dobre stawki sms (równo 50% - sms za 1,23 daje 61gr na koncie). Dodatkowo za każdy przelew zbierają się punkty do programu "doładowanie za wpłatę" (od drugiego przelewu/sms (kiedyś sms się liczyły w tym programie nie wiem jak teraz) będziecie dostawać dodatkowo 10% wpłaty a od 7 przelewu 15 a później nawet 30% więcej - szczegóły w panelu u nich).

Dodatkowo możecie skorzystać z kodu rabatowego np. z mojej stopki i to też coś tam obniży wasze koszty...

 

Jak dobrze obmyślicie "plan działania" to może wam się uda...

 

Ogólnie myślę, że jakby się nie starać to ciężko będzie znaleźć rozwiązanie mieszczące się w waszym bardzo skromnym budżecie...

 

teoretycznie licząc jak ustawicie serwer minecrafta na 640MB ram to na styk powinien się zmieścić na 1GB vps... Niestety nie mam już vps bo bym to z chęcią przetestował...

 

Pozdrawiam

Kszysiu

 

Dziękuję takiej odpowiedzi pragnąłem.

Poczekam jeszcze trochę i poczekam na reszte wypowiedzi.

Dziękuję jak nic nie wypali to zrobie tak jak Ty mówisz.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że zezwalasz na ogłoszenia firm, to proponuję moją ofertę: SoRED.pl. Za 65zł mieisećznie masz: 2GB ram na minecrafta (+ małe co nieco na bash, ts3 itepe), procesor: Intel Xeon E3 1245v2, liczba serwerów minecraft na procesor jest mneijsza niz liczba wątków procesora. Ponadto masz własne IP, 100GB miejsca na dysku, hosting WWW, dostęp SSH, płatności SMS do portfela (gracze mogą wysyłać SMS za które ty opłacasz konto).Tu jest reszta oferty: https://www.sored.pl/oferta_minecraft.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jaką firme wybrać? Zastanawiam się też nad /www.slaskdatacenter.pl

i SDC-vps3

 

 

najlepiej z DDoS
ochroną na ataki na TeamSpeak 3

 

Edytowano przez RaditZ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jaką firme wybrać? Zastanawiam się też nad /www.slaskdatacenter.pl

i SDC-vps3

 

 

najlepiej z DDoS

ochroną na ataki na TeamSpeak 3

 

 

Do 30 zł na miesiąc dobrej jakości VPS pod minecraft i TS3 z ochroną przed DDoS'em...

 

Ty stary, ty widzisz co piszesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę i pamięć nie zawodzi sama ochrona przed DDOS to koszt koło 600-700 zł miesięcznie ( jeśli dzwoni nie w tym co trzeba kościele to poprawić i spalić tego posta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh z ochroną DDOS to ledwo kilka firm ma, a ceny to najtaniej 50zł miesięcznie, ale w tej cenie jest tylko dlatego że jest 300GB transferu i trzeba dokupywać... np.: www.extraserv.pl

później masz hosteam.pl , ale chyba już nie mają z ochroną z tego co widzę. W każdym razie z 200zł/m

 

Ochrona kosztuje niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostem ma ochrone DDOS wyłącznie dla serwerów dedykowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Do VPSów z TS i AntyDDoS to w/w extraserv albo net-speak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×