Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kede

[Wykonam] Logotyp firmowy, logo dla strony www, layout, projekt wizytówki i inne

Polecane posty

Oferuję wykonanie

  • Logotypu firmy, logo strony www (prace wektorowe)
  • Layoutu/Designu strony internetowej
  • Projektu wizytówek, pocztówek, plakatów, broszur, ulotek
  • bannery, pojedyncze elementy na potrzeby stron www (cena podana w temacie nie dotyczy).
  • i inne...

Link do portfolio: http://keed.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale pamiętam. Tylko że tamten temat jest nie aktualny założony prawie 9 miesięcy temu, zawiera odnośniki które już nie istnieją, niepełne informacje, stare dane kontaktowe oraz posty które nie dotyczą nowego portfolio i oferty.

Ten temat jest kompletny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona służy tylko do przeglądu wykonanych prac. Równie dobrze mogłaby to być biała strona z umieszczoną galerią.
Nie jestem koderem i z żadnym w tej chwili nie współpracuje. Zajmuje się tylko i wyłącznie grafiką. Szukałem tylko i wyłącznie galerii i jedyne co mi przypasowało to właśnie ten szablonik. To jest najprostszy szablon jaki znalazłem ze względu na całkiem fajną galerie z kafelków skorzystałem z niego. Nie widzę w tym nic dziwnego. Część (o ile nie większość nowo powstałych) prezentowanych tutaj firm hostingowych korzysta z darmowego szablonu z czego niektóre się pokrywają. Niektóre skaczą z jednego na drugi darmowy szablon ogłaszając wielkie zmiany graficzne. Jak firma hostingowa która chce być postrzegana jako profesjonalna może jechać na darmowym szablonie? No właśnie tak samo. Widocznie może i ja też mogę.

Po za galerią to nie wiem czy można to nazwać szablonem. Oprócz strzałek i znaczków do twittera (z którego i tak nie korzystam) tam nie ma grafiki są tylko moje prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz. Mówisz, że nie jesteś koderem tak? A grafikiem też nie jesteś? Znaleźć dowolną "koncepcję" szablonu i zamienić źródłowe obrazki na jakieś inne nawet gimbazjalista potrafi. I nikt wtedy by się do niczego nie przyczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szablon idealnie pasuje do moich pogrzeb i prezentowane w nim grafiki są tylko moje. Nie jestem koderem więc nie napisałbym strony. Nie mam zamiaru zmieniać kolorystyki bo Ty masz takie 'widzi mi się'. To nie dział oceń moją stronę tylko dział giełda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×