Skocz do zawartości
Oreo

Obecna sytuacja na forum...

Polecane posty

Gość nrm

Dissowałem zenboxa zanim to stało się modne.








(mam nadzieję, że poczucie humoru w narodzie jeszcze nie zginęło ;) )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście poczucie humoru nie ginie, jak w tym dowcipie: ;)

 

Telewizja radziecka kręci film o dobroci Stalina. Jedno z ujęć; Do Stalina podchodzi małe dziecko i mówi:
- Wujku, daj cukierka.
- Won ty s.....u! - Krzyczy Stalin
W tym momencie kamera kieruje obiektyw na planszę z napisem: A mógł zabić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Oreo

Stary, w jakiej ty epoce żyjesz? SB? PRL? Smoleńsk? Co to w ogóle są za teorie spiskowe. Zenbox na WHT istnieje jako FIRMA, FIRMA jak każda inna, wypowiada się jak każda inna i oferuje oferty jak każda inna. Gdzie ty tu widzisz jakikolwiek wpływ WHT na oferty zenbox? Jako (jeszcze) niezależny user WHT stwierdzam, że od godziny szukam i nie mogę się doszukać żadnych argumentów, które mogą poprzeć to, co mówisz. Wymyśliłeś sobie jakąś teorię, odgrzałeś kotleta, który już dawno zaginął i na siłę szukasz sprzeczki. Naprawdę ochłoń trochę, zajmij się swoimi sprawami, a nie na siłę szukasz powodu, żeby się czepnąć WHT czy tam Tomka ;).

 

Jedyny fakt, z którym się zgadzam to te "niepisane" zasady, czy to o wPLN biznes-hostu czy braku wywalania postów spamujących userów, którzy dostają bana. Można by się do tego ciutkę bardziej przyłożyć, w szczególności usiąść w jakimś dziale moderatorskim i ustalić jasne ogólne reguły, bo to jednak trochę śmieszne że dwóch moderatorów czasem się nie dogaduje w takich sprawach.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Pieniążki

to

dostają

dzieci

w

przedszkolu.

 

No chyba emercyci od ZUSu... :D

Przedszkolak dostaje więcej od emerytów hah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na poważniej już, serio, pomyśl czasem zanim zaczniesz walić oskarżenia bez podparcia faktami, albo jak już podpisz się pod nimi swoim imieniem i nazwiskiem, jak takiś pewny swojej racji.

 

Spodziewałem się takiego ruchu z Twojej strony. Skoro masz oczy, to je użyj i spójrz na to, co pisze pod moim profilem. EOT.

Wszędzie, każdy, kto Ciebie niby "obsmarowuje", jest tak pewny swojej racji. Każdemu każesz podpisywać się imieniem i nazwiskiem, bo tak to robi wycieczki do Ciebie?

Niektórzy twierdzą, że żyję w innej epoce, tylko dlatego, że wyrażam swoje zdanie na temat, co się dzieje na WHT? Gdzie tutaj logika? Fu** LOGIC?! Nie no, dobrze.

 

Tak, czytałem posty, które napisałeś i poznałem z drugiej strony Twoją taktykę obrony. Wygląda ona następująco:

 

1. Nadużywanie autorytetu, władzy na forum.

2. Każenie komuś podpisywanie się imieniem i nazwiskiem.

3. W pewnym momencie, próbujesz jakby obrazić osobę, która staje się przeciwko Tobie.

 

Oho, idziemy do gimbazy, gdzie, ten kto liże administracji, ten jest lubiany. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogłeś się nie wychylać, a tak wzbudziłeś moje zainteresowanie i sobie sprawdziłem w bazie, coś Ty taki "zorientowany" w temacie ;)

 

Multi konto:

 

http://www.webhostingtalk.pl/user/13180-dofrian/

http://www.webhostingtalk.pl/user/15712-stablehostpl/

 

Wróć jak dorośniesz. Jak widać poprzedni Ban nic Cię nie nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Oczu, ich, "ich" użyj a nie "je użyj". "Je użyj" pasowało by do użycia drzwi, gumki etc.

 

Każenie, command not found. Kazanie w wersji nie księdza tylko w formie rozkazu. Kazać się zes.ać na przykład.

 

Ban to nie permanentne nadużycie władzy ani wystawianie autorytetu - to jedyny rozsądny krok - pozbycie się upierdliwego nałaźliwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

He he, "każenie" mnie najbardziej rozwaliło :-)

 

Oreo - nie musisz wszystkich lubić. Tomek jest blogerem i marketingowcem - o ile nic nie mam do niego prywatnie jako człowieka to ja ogólnie brzydzę się marketingiem (wszelakim!), więc jego w takiej roli też nie lubię :-) Ale to nie upoważnia Cię do ferowania dziwnych oskarżeń - wiadomo, że rdzeń zenboxa stanowią ludzie z WHT (w tym Bartek - właściciel w obu firmach) ale co to ma do rzeczy? To prywatne firmy - gdyby Tomek czy Bartek pełnili jakieś funkcje publiczne i to wykorzystywali w swojej działalności - to tak, byłoby to nieetyczne. Ale WHT to prywatne przedsięwzięcie. Co oni mają według Ciebie zakaz wykonywania innych działalności ? ;)

 

Masz też pretensje do wszystkich aktorów że grają w reklamach i zgarniają kasę? Przecież aktorstwo im sławe przyniosło, to nieetyczne tak w reklamie występować i jeszcze brać za to pieniądze (sic!) :-)

 

Każdy robi ze swoim życiem co mu się podoba. Ja tam nie zauważyłem na WHT żadnych nieregulaminowych zachowań od strony ekipy z zenboxa - choć Beliq się raz zbliżył do tej cienkiej granicy (ale dobra, gul mu mógł podskoczyć bo się wtedy trochę drażniliśmy nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja dodam swoje trzy grosze do "sytuacji na forum", dlugo sobie czytalem fora w Polsce i to szczegolnie stoczylo sie praktycznie na dno,a szkoda, kompletnie nie rozumiem intencji opiekunow tego serwisu.

 

Cy wy naprawde na tym forum chcecie doprowadzic do tego ze wszyscy z branzy poza "wybranymi" rozejda sie po innych forach ? Przeciez to cyrk jest co na tym serwisie sie dzieje :)

Z jednej strony pojawiajace sie hurtowo (hitem jest chyba ostatnio firma na F, naprawde ktos wiezy w to ze to dodaja klienci ? :) ) sztampowe "dobre" opinie klientow , znikajace opinie na temat "wybrańców", po bezprecedensowa agresje niektorych uzytkownikow forum szczegolnie Pana S, chyba wszyscy wiedza o kogo chodzi :) i chyba nie bede pierwsza osoba ktora na to zwraca uwage.

 

P. Adamie szczegolnie mnie dziwi Pana nazwijmy to "slepota" (pisze to z uwagi na to iz pisze/pisal Pan zawsze rozsadne i tresciwe posty wiec uwazam Pana za swiadomego uzytkownika, jakich tu coraz mniej), kazdy juz widzi w jakim to kierunku poszlo i idzie, wybrancy moge miec awarie 2 dniowe i "cisza" :) jakakolwiek inna konkurencja utrata 2 rekordow w bazie i brak backapow co sekunde skonzy sie obrzuceniem guanem przez miesiac :) moze troche to przeeskalowalem ale wiekszosc uzytkownikow ktore ma ukonczone 18 lat i zakonczylo etap buntowniczy-dorastania widzi co sie dzieje

 

no coz pozostana chyba inne fora, na ktorych obiektywnosci nie ubywa a wrecz odwrotnie + oczywiscie zagraniczne wht

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

P. Adamie szczegolnie mnie dziwi Pana nazwijmy to "slepota" (pisze to z uwagi na to iz pisze/pisal Pan zawsze rozsadne i tresciwe posty wiec uwazam Pana za swiadomego uzytkownika, jakich tu coraz mniej), kazdy juz widzi w jakim to kierunku poszlo i idzie, wybrancy moge miec awarie 2 dniowe i "cisza" :) jakakolwiek inna konkurencja utrata 2 rekordow w bazie i brak backapow co sekunde skonzy sie obrzuceniem guanem przez miesiac :) moze troche to przeeskalowalem ale wiekszosc uzytkownikow ktore ma ukonczone 18 lat i zakonczylo etap buntowniczy-dorastania widzi co sie dzieje

 

Ale to nie wina administracji / moderatorów, a tylko i wyłącznie użytkowników i ew. nieuczciwych firm stosujących różne tricki żeby w różny sposób zaistnieć - ja sobie subskrybuje z powiadomieniem natychmiastowym na e-mail większość tematów i najciekawszych wątków i akurat tutaj na WHT nie zauważam żadnej cenzury - nigdy nie zauważyłem żeby usunięto "niewygodnego" dla kogoś posta, bo jak rozumiem to masz na myśli. Gdyby tak się działo to już dawno u góry nie byłoby loga mojej firmy :)

Edytowano przez Adam Szendzielorz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja dodam swoje trzy grosze do "sytuacji na forum", dlugo sobie czytalem fora w Polsce i to szczegolnie stoczylo sie praktycznie na dno,a szkoda, kompletnie nie rozumiem intencji opiekunow tego serwisu.

Użytkownik od Dzisiaj, 09:05 - i od razu kilka postów, jak to WHT się stacza i cenzura. Wcaaaale nie podejrzane :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik od Dzisiaj, 09:05 - i od razu kilka postów, jak to WHT się stacza i cenzura. Wcaaaale nie podejrzane :wub:

 

Czyżby "teoria spiskowa" Panie Tomku ? a to numer ;) Oczywiście wszystkie moje wątki nawiązują do "staczania się tego forum" a jedyna co uprawiam to agresja i offtopic i poraz kolejny dziwne, że pewne osobą mogą pluć jadem w offtopicu na 10 stron a innych podejrzewa się, własciwie to o co ? Bo nie bardzo ogarniam jaki miałbym interes w obrzucaniu błotem tego forum. Firmy w Polsce nie mam, łączyć do Polski muszę sie przez proxy kolegi, a łączę sie z sentymentu do kraju. Nie prowadzę właściwie żadnych interesów z Polska poza wydaniem paru dolarów przy okazji wizyty u rodziców w domu, tymbardziej nie planuje ani nie planowałem startu alternatywnego forum, wystarczajacą dużo już ich istnieje. Proszę mnie oświecić :)

 

Podziękuje przynajmniej za nieujemną negacje rzeczywistości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m0t to człowiek światowy, pracuje za granicą, i stać go na hosting w promocji Az za 25 zł rocznie :( patrząc na coś takiego doceniam Polskę :)

kurcze może to templariusze to forum prowadzą ? może są tu wskazówki do odnalezienia świętego grala :) ?

 

co do staczania się to zacznij od siebie i będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m0t to człowiek światowy, pracuje za granicą, i stać go na hosting w promocji Az za 25 zł rocznie :( patrząc na coś takiego doceniam Polskę :)

kurcze może to templariusze to forum prowadzą ? może są tu wskazówki do odnalezienia świętego grala :) ?

 

co do staczania się to zacznij od siebie i będzie wszystko dobrze :)

 

Znowu ta firma, czy ty chłopaku pracujesz dla nich i wszystkim wciskasz te konta ? bo już nie rozumiem :)

Reszty nie komentuje, bo jakbym chciał porozmawiać z dziecmi w wieku przedprodukcyjnym to bym się udał na plac zabaw, tam też lubią kółka wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Znowu ta firma, czy ty chłopaku pracujesz dla nich i wszystkim wciskasz te konta ? bo już nie rozumiem :)

Reszty nie komentuje, bo jakbym chciał porozmawiać z dziecmi w wieku przedprodukcyjnym to bym się udał na plac zabaw, tam też lubią kółka wzajemnej adoracji.

 

Jakakolwiek forma dyskusji z Tobą ogranicza się do tego, że starasz się innych przekonać do swoich racji i za cholerę nie akceptujesz rzeczywistości a na domiar złego ją zakłamuejsz.

 

Twoje żałosne teksty świadczą tylko o tym jak nisko w społeczeństwie musisz się znajdować.

 

Nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem i starasz się odwrócić kota ogonem.

 

Na prawdę współczuję Ci bo lekko na pewno nie masz w życiu.

 

Ciekawi mnie tylko, które forum masz następnie na celowniku i je obserwujesz ? szkoda czasu na Twoją osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jakakolwiek forma dyskusji z Tobą ogranicza się do tego, że starasz się innych przekonać do swoich racji i za cholerę nie akceptujesz rzeczywistości a na domiar złego ją zakłamuejsz.

 

Twoje żałosne teksty świadczą tylko o tym jak nisko w społeczeństwie musisz się znajdować.

 

Nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem i starasz się odwrócić kota ogonem.

 

Na prawdę współczuję Ci bo lekko na pewno nie masz w życiu.

 

Ciekawi mnie tylko, które forum masz następnie na celowniku i je obserwujesz ? szkoda czasu na Twoją osobę.

 

Jeśli tak prowadzisz dyskusje używając takich tekstów z innymi ludzmi jak ze mną , to ja naprawdę nie muszę bronić swoich "racji", jesteś żywym tego przykładem. EOT z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu co jakiś czas przychodzą na to forum tacy wariaci i próbują na siłę wszcząć jakiś bunt? Przyznać się, która firma ich wysyła? :D

 

@m0t

Skończ swoje teorie spiskowe i zajmij się swoimi sprawami. Nie wiem w ogóle na jakiej podstawie tworzysz takie zarzuty, przecież to się ni cholery kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecna sytuacja na forum wieje nudą, dawniej to były czasy, zawsze się jakiś "gigant" udzielał,

nie raz płakałem ze śmiechu czytając jakieś wątki, takie jaja były, teraz to jakoś nic się nie dzieje,

apel do administracji i Bartka: zatrudnijcie jakiś dobrych kabareciarzy co rozsławią wht na cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Edart sugerujesz powrót PomocyWHT? Czy może kogoś kto ma 12 lat i podejmie się naprawy sytuacji na wht.pl (portal)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, ale przewinęło się kilka bardzo wyrazistych postaci, były takie wątki że trudno było cały doczytać z powodu bólu brzucha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy tu za rewolucje chcecie wprowadzać, ale jak to ktoś bardzo ładnie powiedział "Jest ch*jowo ale stabilnie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jest ch*jowo ale stabilnie" :)

hehe, muszę sobie to hasło zapamiętać, dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×