Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Infinity Tech

SPAM na WHT !

Polecane posty

Czy właściciele dbają o jakość treści na WHT ?

 

W dziale o pozycjonowaniu dyskusje toczą 1 postowcy i jest ich conajmniej 10 ...

 

Ten screen mówi sam za siebie : /

 

a9h8e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieokiełznany jestem. Przepraszam, jeśli to jest niedopuszczalne. Według mnie, to nie jest SPAM, ponieważ piszę raczej z sensem (przynajmniej według mnie). Nie piszę w takim stylu: SIEMA, albo NABIJAM POST. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieokiełznany jestem. Przepraszam, jeśli to jest niedopuszczalne. Według mnie, to nie jest SPAM, ponieważ piszę raczej z sensem (przynajmniej według mnie). Nie piszę w takim stylu: SIEMA, albo NABIJAM POST. ;)

 

 

Załamka :( ja Ci życzę z całego serca abyś poszedł po rozum do głowy ale tu nie chodzi tylko o Ciebie.

 

 

Życzę Wam z całego serca powodzenia. Ufam, że będziecie zdrowo podchodzić do klientów. Pełnej energii i jak najwięcej takich ciekawych pomysłów - oby tak dalej panowie. ;)

 

Faktycznie post wnoszący do tematu wiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie post wnoszący do tematu wiele :(

 

Na pewno więcej niż taki temat ;).

 

Przestań histeryzować, żadnego spamu tutaj nie ma. Nie wiem, to że ktoś próbuje dodać dwa grosze od siebie w kilkunastu tematach i rozruszać forum jest uznawane za spam :P?. To już dawno powinienem stąd wylecieć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, żeby było, że piszę bez sensu, więc napiszę prosto z mostu. Ubolewam nad tym, że niektórzy próbują na siłę mnie udupić tą funkcją "reputacji". Nie wiem co Wam to da, skoro patrzy się na post, a nie na ilość.

Jasne, że idę na jakość tematu. Reasumując, przestańcie już czepiać się tego. A skoro, że Was denerwuje moje pisanie w nadmiernej ilości, to przepraszam najmocniej, boś tak się złożyło, że zachciało mi się pomóc innym i rozpisałem się w przeróżnych tematach. W dwóch były przejawy sarkazmu, ale jak widać... Mówicie o jakości treści, a nie chcecie czytać ze zrozumieniem, no cóż.


http://scr.hu/1b2/mgscc - oto ten screen.

Edytowano przez Oreo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez powodu chyba nie masz aż tyle minusów, zastanów się dlaczego, mi się wydaje, że po prostu nabijasz posty i tu zgadzam się z autorem tego postu.

 

Ale odnośnie tego co napisał Archi:

 

rozruszać forum jest uznawane za spam

 

Ta stagnacja na forum jest winą administracji, nie będę pokazywał kogo mam konkretnie na myśli, bo nie mam zamiaru wywoływać wojny.

Faktem jest, że na forum pisze coraz mniej ludzi, a swoją drogą w niektórych działach, aż strach coś napisać bo można dostać warna.

 

O tym co się dzieje na forum było trąbione od miesięcy, niestety bez odzewu. Szkoda, bo jakby nie było jest to największe forum o tej tematyce w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez powodu chyba nie masz aż tyle minusów, zastanów się dlaczego, mi się wydaje, że po prostu nabijasz posty i tu zgadzam się z autorem tego postu.

 

Ale odnośnie tego co napisał Archi:

 

 

Ta stagnacja na forum jest winą administracji, nie będę pokazywał kogo mam konkretnie na myśli, bo nie mam zamiaru wywoływać wojny.

Faktem jest, że na forum pisze coraz mniej ludzi, a swoją drogą w niektórych działach, aż strach coś napisać bo można dostać warna.

 

O tym co się dzieje na forum było trąbione od miesięcy, niestety bez odzewu. Szkoda, bo jakby nie było jest to największe forum o tej tematyce w Polsce.

 

Nie chodzi o to... Jedna osoba (na siłę) nadała mi mnóstwo minusowych punktów, bylebym stracił się w oczach innych. Raczej do tego dążyła. Czy ja nabiję posty? Po części masz rację, ale w większości to kwestia taka, że udzielam się na forum i lubię pisać z ludźmi. Czemu musicie to "rozruszać jako spam", jak to powiedział kolega powyżej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to... Jedna osoba (na siłę) nadała mi mnóstwo minusowych punktów, bylebym stracił się w oczach innych.

 

Tym bym się nie przejmował, z czasem przy sensownym pisaniu nadrobisz spokojnie punkty.

Piszesz sensownie, to mogę potwierdzić, ale niestety nie oczekuj, że wszyscy będą się z Tobą zgadzać w każdym temacie, przy dobrej okazji masz plusa ode mnie, tak na zachętę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bym się nie przejmował, z czasem przy sensownym pisaniu nadrobisz spokojnie punkty.

Piszesz sensownie, to mogę potwierdzić, ale niestety nie oczekuj, że wszyscy będą się z Tobą zgadzać w każdym temacie, przy dobrej okazji masz plusa ode mnie, tak na zachętę ;)

 

Dzięki, ale nie musisz. Chodzi mi o to, że ktoś, kto swoim dziecinnym podejściem (bez urazy dla tego chłopaka) próbuje na siłę mnie udupić. Nie przejmuję się w ogóle tą ilością reputacji. Bardziej przejmuje się tym, że jestem oskarżany o to, że niby spamuję. Złych intencji, to ja nie mam, wręcz przeciwnie, chcę przyłączyć się do rzeszy użytkowników, którzy chcą w pewnym stopniu ożywić te forum. Zdaje mi się, że nie wychodzi mi to zbyt źle, bo już jedna osoba zauważyła mnie, z czego bardzo cieszę się, bo zaczyna się ruszać coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że nie wychodzi mi to zbyt źle, bo już jedna osoba zauważyła mnie, z czego bardzo cieszę się, bo zaczyna się ruszać coś. :)

 

Od miłości do nienawiści jest już tylko jeden krok, zapamiętaj to sobie, bo ja akurat mam odwrotnie mniemanie o Tobie.

Tego forum nie rozruszasz, bo do tego potrzeba dużo więcej chęci i zaangażowania ze strony moderacji forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od miłości do nienawiści jest już tylko jeden krok, zapamiętaj to sobie, bo ja akurat mam odwrotnie mniemanie o Tobie.

Tego forum nie rozruszasz, bo do tego potrzeba dużo więcej chęci i zaangażowania ze strony moderacji forum.

 

Może i masz rację. Ile tych moderatorów ma forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację. Ile tych moderatorów ma forum?

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders

 

Tego forum nie rozruszasz, bo do tego potrzeba dużo więcej chęci i zaangażowania ze strony moderacji forum.

 

Jakby chociaż polowa z firm udzielała się tak chętnie w prosbach technicznych jak w dziale prośby o ofertę to i by aż tak liczna moderacja nie była potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, mają dużo tych moderatorów. Ku zdziwieniu, zastanawiam się, dlaczego choć jeden nie może zabrać się za coś, czym jest moderowanie... Te pytanie mnie na prawdę nurkuję. Dobra, ja muszę lecieć panowie, dobranoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby chociaż polowa z firm udzielała się tak chętnie w prosbach technicznych jak w dziale prośby o ofertę to i by aż tak liczna moderacja nie była potrzebna ;)

 

Z tym forum jest jak z Polską, rządzący nie słuchają narodu, czego skutkiem jest zacofanie kraju w niektórych sektorach.

Nie jest to oczywiście żadna aluzja do nikogo z mojej strony, forum po prostu jest w stanie jak bym to nazwał wegetacji.

To jakby roślina na którą siada coraz mniej pszczół i mniej ją zapyla, reszta owadów tylko się przygląda roślince. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym forum jest jak z Polską, rządzący nie słuchają narodu, czego skutkiem jest zacofanie kraju w niektórych sektorach.

Nie jest to oczywiście żadna aluzja do nikogo z mojej strony, forum po prostu jest w stanie jak bym to nazwał wegetacji.

To jakby roślina na którą siada coraz mniej pszczół i mniej ją zapyla, reszta owadów tylko się przygląda roślince. ;)

 

Wybacz, ale tutaj nie mogę się z Tobą zgodzić, ponieważ w niektórych przypadkach, to nie jest wina tego, o czym właśnie mówisz. Czasami jest to spowodowane może atmosferą na forum? A może brakuje tego więcej "luzu" i pozytywnego podejścia do tego forum? Niestety, ale niektórzy są na siłę hejtowani, lub krytykowani. Te forum to dobre miejsce do konkurencji pomiędzy firmami hostingowymi i do pokazywania się z najlepszej strony (niektórzy udają speca, a niektórzy nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

http://www.webhostingtalk.pl/topic/41046-reseller-dla-poczatkujacej-firmy/ ewidentnie widać, że ktoś bawi się w archeologa, a Ty Oreo jescze doklepałeś. Nie czepiam się ale według mnie bardziej sensownie wyglądałoby jakbyś śledził jakieś tematy i udzielał się stosownie do dyskusji jaka jest prowadzona w danym wątku a nie wyskakujesz jak filip z konopii i jeszcze liczysz na to, że będziemy Ci klaskać bo jesteś top.
Zrzut mówi sam za siebie, według mnie to trochę gimbazą zajeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.webhostingtalk.pl/topic/41046-reseller-dla-poczatkujacej-firmy/ ewidentnie widać, że ktoś bawi się w archeologa, a Ty Oreo jescze doklepałeś. Nie czepiam się ale według mnie bardziej sensownie wyglądałoby jakbyś śledził jakieś tematy i udzielał się stosownie do dyskusji jaka jest prowadzona w danym wątku a nie wyskakujesz jak filip z konopii i jeszcze liczysz na to, że będziemy Ci klaskać bo jesteś top.

Zrzut mówi sam za siebie, według mnie to trochę gimbazą zajeżdża.

 

Jeśli uznajesz to, co piszę za niestosowne, wystarczyło tak napisać, a nie, że inni wyjeżdżają (z dupy) z minusowymi punktami, byleby mnie udupić. Zresztą, sam dobrze wiesz, że każdy popełnia błędy.

Mimo to, sam popełniłeś jeden z wielu błędów, ale nie będę Ci upominał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@Oreo, trochę cię za dużo wszędzie... + te odkopywania tematów... Daj na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Oreo, trochę cię za dużo wszędzie... + te odkopywania tematów... Daj na luz :)

 

Spoko, nie ma sprawy. Przyjąłem do wiadomości. Z dniem wczorajszym będę miał umiar z pisaniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×