Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Assur92

[VPS]Serwer do TS3 i 3 stron

Polecane posty

Witam

Potrzebuję VPSa pod TS3 oraz około 3 stron-wizytówek i 1 forum. Niestety budżet jest niewielki, przynajmniej na ten rok ponieważ dotacja na serwer jest dobrowolna. Czytałem parę tematów, ale ludzie chcą wszystko najlepiej za darmo. Ja aż tak bardzo wymagający chyba nie jestem by mieć ping max20 itp itd.

Także założenia:

Możliwie najniższa cena- najlepiej do 200zł brutto.

Wysoki uptime i brak "crashy"- aktualnie jestem na minthost i niestety się zawiodłem. Na początek było fajnie, ale czym dłużej tym gorzej, 2x został utracony serwer ts z winy administratora.

Dysk duży nie musi być, wystarczy 5GB albo i mniej.

Najlepiej brak limitów transferu, teraz miesięcznie potrafi dochodzić do 150GB miesięcznie.

Pamięć najlepiej powyżej 1GB gwarantowanej.

 

Aktualnie przeglądałem ofertę webh, lecz raczej przekracza mój budżet. Również zastanawiam się nad biznes-host, lecz boję się że najmniejszy pakiet będzie za mały(512MB ram gwarantowany, a aktualnie bez większego ruchu na serwerze zabiera mi 620MB).

 

Również chciałbym sie spytać czy opłaca się szukać czegoś z direct adminem czy nie opłaca się "skórka za wyprawkę".

Edytowano przez Assur92 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biznes-host.pl pakiet #1 spokojnie styknie i jeszcze zostanie połowa :)

ewentualnie jak pisali ludzie wyżej vihost.pl oraz webh.pl pakiety nr1 ale 200zł na rok to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę, że najmniejszy pakiet biznes-host.pl ci spokojnie styknie. Nie bój się z tym RAM'em. Ja na tym pakiecie miałem minecrafta. Było zajęte 900 - 950mb pamięci cały czas i wszystko działało bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli planuje Pan utrzymywać także serwer TS to proszę o zapoznanie się z naszą aktualną ofertą na Serwery VPS z ochroną DDOS.

 

Możliwość dostosowania oferty i rabat do 20%.

 

Lokalizacja: Warszawa

 

link do Oferty

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Wybrałem biznes host i jak na razie jestem zadowolony :)

Zapłacone za rok z góry więc jakieś wielkie kwoty nie wyszły za to.

Jeszcze raz dzięki za wszystkie porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×