Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FrozenShade

[Zlecę] Ogarniecię strony www

Polecane posty

Witam.

 

Chodzi o stronę gry internetowej. Wordpress jest zainstalowany, jakiś darmowy szablon ściągnięty i wstępnie przerobiony. Mechanizmy związane z sama grą (wyświetlanie appletu, rejestracja, mail aktywacyjny) są zrobione.

 

Potrzebuje kogoś, kto to wszystko dokończy i sprawi, że strona będzie wyglądała sensownie, ładnie i zachęcająco. Brakujące treści sam uzupełnię, elementy graficzne dostarczy nasz 'nadworny' grafik. Mam jakąś ogólna koncepcję, ale jednocześnie wiem, że ja się po prostu na tym nie znam, niektórzy mi mówią, że ja nawet nie mam gustu.

Z racji tego, że jest to projekt niekomercyjny nie chcę wykładać zbyt dużych pieniędzy, nie wiem nawet ile taka usługa może kosztować, więc liczę na pomoc zapalonych altruistów.

 

Proszę mnie tu nie besztać za mały budżet. Jak ktoś chce się podjąć i pomóc, niech napisze, obgadamy temat na skype. Jak coś to czasu jest dużo, nie pali się. Chcemy wystartować po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Napisz może kto jest ci potrzebny. Programista, grafik, administrator?

 

Bo w sumie nie wiem mam pisać czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za PMy, jednak powtórzę: nie mam na wydanie 500-1000 PLN.

 

Tu chodzi o modyfikacje istniejącego stylu, dobranie kolorków, ułożenie wszystkiego tak, żeby było przyjemne dla oka. Nie jestem zainteresowany projektowaniem logo ani zrobieniem całej strony 'ze wszystkim' od podstaw. Mam jakąś tam koncepcję, chcę czegoś prostego, sam dostarczę grafiki. Potrzebuje osoby, która pobawi się css-ami i w jeden wieczór 'wyczaruje' ładny i tani szablon a nie profesjonalisty robiącego strony dla wielkiego biznesu z wodotryskami i bajerami.

 

To nie jest projekt komercyjny z milionowym budżetem. To ma być prosta stronka na której ktoś spędzi kilka minut bo za chwilę przyjdzie mu mail aktywujący konto w grze. I ma być na tyle prosta, łatwa i przejrzysta, żeby bez zbędnej straty czasu wszedł w panel rejestracji i zrobił co ma zrobić. Z doświadczenia wiem, że jeśli ktoś szuka konkretnej gry i wchodzi na stronę to warunkiem koniecznym jest nie odstraszenie takiej osoby. I tylko tego wymagam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz piszesz, że szukasz programisty, a następnie osoby od CSS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie wiem, czy css to jeszcze tzw programowanie czy już grafika.

Dla mnie, jako osoby biegle znającej kilka prawdziwych języków programowania 'robienie czegokolwiek do www' programowaniem nie jest w ogóle (to się powinno nazywać jakoś inaczej, żeby nie wywoływać sporów i nikomu nie umniejszać), stąd też ta pomyłka przy precyzowaniu potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×