Skocz do zawartości
entrepreneur89

[VPS]Konkretne wymgania

Polecane posty

Witam !

 

Proszę Was o radę jaki serwer VPS i od jakiego dostawcy powinienem zakupić aby spełniał następujące wymagania:

1. Musi obsłużyć kilka stron (na razie 3 w przyszłości kolejne) opartych na Wordpressie, przy czym każda ze stron ma około 6000 odwiedzin dziennie.

 

2. Musi być panel DirectAdmin

3. Chciałbym żeby płatności były co miesiąc z tym, że istniała by możliwość zarówno zrezygnowania z usług po każdym okresie rozliczeniowym (po każdym miesiącu) jak również zmiany parametrów na wyższe.

 

Z góry dzięki :)

Edytowano przez entrepreneur89 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

https://globalnetwork.pl (ale w DA musisz się sam zaopatrzyć)

 

lub

 

http://biznes-host.pl/

 

KOD na 25% zniżki: UATF-MPPV-CV7M przy pierwszej płatności

Jeżeli chcesz, więcej pisz PW :)

 

Możesz wziąć sobie na początek coś taniego, zobaczyć czy ci zadziała i bezproblemowo później zwiększać parametry serwera (nawet bez restartu)

 

 

 

// jednocześnie staniesz się moim reflinkiem - moderatorzy lubią ten tekst :)

 

 

Edit: tu fajna oferta: https://biznes-host.pl/vps_directadmin/

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły root z panelem DA wystarczy (ewentualnie może być jakiś inny panel) chodzi mi głównie o to żebym nie musiał używać konsoli. W zasadzie to głównie potrzebuję utworzyć nowe konto ftp i przerzucić pliki strony przez filezille.
Prosiłbym również o w miarę ekonomiczne propozycje jak na te wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty:

 

VPS ONE za 19.99 PLN netto (23.99 PLN brutto).

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=vps

 

Możliwość zakupu licencji DA Lifetime.

 

 

 

 

Do moderatora: moderatorze (wszyscy wiedzą o kogo chodzi), przed usuwaniem moich postów, które twoim zdaniem naruszają jakiś regulamin, proszę o dokładne wyjaśnienie błędu i miejsca naruszenia regulaminu w przed usunięciem postu. Byłoby to bardzo miłe z twojej strony i takie postępowanie byłoby także dość profesjonalne, niestety nie wiem czy można tego od ciebie oczekiwać ....

Wszakże jesteś bardzo wybiórczy i widzisz tylko to co twoje oczy chcą zobaczyć.

Mam również nadzieję, że tą notką znowu nie naruszyłem jakiegoś regulaminu.

 

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to już za wrzucenie oferty dostaje się plusy - nie wiem czy to nagroda od użytkownika za odwagę global, by go skłonić do większej aktywności czy coś innego. Niemniej ciekawe co skłoniło kogoś do oznaczenia tego postu jako ważny/interesujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to już za wrzucenie oferty dostaje się plusy - nie wiem czy to nagroda od użytkownika za odwagę global, by go skłonić do większej aktywności czy coś innego. Niemniej ciekawe co skłoniło kogoś do oznaczenia tego postu jako ważny/interesujący ;)

 

może to, że sponsorują mu serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Heh, to już za wrzucenie oferty dostaje się plusy - nie wiem czy to nagroda od użytkownika za odwagę global, by go skłonić do większej aktywności czy coś innego. Niemniej ciekawe co skłoniło kogoś do oznaczenia tego postu jako ważny/interesujący ;)

 

 

Możesz zgłosić moderatorowi aby usunął moje plusy... Ja nie widzę problemu w dawaniu plusów czy minusów.

 

@krk masz jakiś z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I<3VODKA

Do moderatora: moderatorze (wszyscy wiedzą o kogo chodzi), przed usuwaniem moich postów, które twoim zdaniem naruszają jakiś regulamin, proszę o dokładne wyjaśnienie błędu i miejsca naruszenia regulaminu w przed usunięciem postu. Byłoby to bardzo miłe z twojej strony i takie postępowanie byłoby także dość profesjonalne, niestety nie wiem czy można tego od ciebie oczekiwać ....

Wszakże jesteś bardzo wybiórczy i widzisz tylko to co twoje oczy chcą zobaczyć.

Mam również nadzieję, że tą notką znowu nie naruszyłem jakiegoś regulaminu.

 

Większość osób w Polsce którzy mają władzę tak robią. Myślisz że po co nową ITD przekazali funckcje związane z radarami itp. Teraz jeżdzą tymi swoimi autkami, robią zdjęcia kilkunastom samochodom na raz, albo fotoradary stawiają byle gdzie a potem list do domu.

Kierowca nawet nie będzie wiedział o co chodzi, jaki błąd zrobił... A jak policja zatrzyma to już co innego. Tak to przelew zrobi i paszli.

Albo jak rodzic dziecku klapsa da nie mówiąc za co... Skąd dziecko ma wiedzieć co złego zrobiło? Widocznie niektórzy nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@krk masz jakiś z tym problem?

 

Tak, mam :lol: może ustawka... :ph34r:

 

koło ch**a mi to lata kto Cie sponsoruje ;)

Edytowano przez krk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tak, mam :lol: może ustawka... :ph34r:

 

koło ch**a mi to lata kto Cie sponsoruje ;)

 

 

No to skoro ci wszystko jedno (lepiej mówiąc) to nie musisz się bezsensownie udzielać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No to skoro ci wszystko jedno (lepiej mówiąc) to nie musisz się bezsensownie udzielać...

 

odpowiedziałem mu na proste pytanie czemu za ofertę dostał plusa od Ciebie ?

Dostał plusa od Ciebie, ponieważ są twoim sponsorem, chyba proste ?

a Ty szukasz tu problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

odpowiedziałem mu na proste pytanie czemu za ofertę dostał plusa od Ciebie ?

Dostał plusa od Ciebie, ponieważ są twoim sponsorem, chyba proste ?

a Ty szukasz tu problemu...

 

 

Ja nie szukam problemu tylko Twoja odpowiedź jest niezgodna z prawdą.

GlobalNetwork sponsoruje mi serwer to jest fakt i wcale tego nie ukrywam bo jestem zadowolony z ich usług, które świadczą najlepiej jak się da.

 

A plusa dałem za uzupełnienie mojego postu o podanie ceny DA. Jejku jak chcecie mogę i wszystkim ofertom plusy rozdać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×