Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ADRIAN13

Informacje o cookie

Polecane posty

Gość

A może trochę grzeczniej, jakieś proszę albo dziękuję? Tu nikt nie musi ci pomagać.

Masz podstawy resztę sam sobie możesz dorobić

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<script>
var browser = {}
browser.explorer = /*@cc_on!@*/false;
browser.webkit = /Apple|KDE/i.test(navigator.vendor);

if (browser.explorer) {
	document.write('<script id="_defer" defer="true" src="//:"><\/script>');
}

function documentReady(callback) {
	//Firefox, Opera
	if (document.addEventListener) {
		document.addEventListener("DOMContentLoaded", callback, false);
	}
	//Internet Explorer
	if (browser.explorer) {
		var deferScript = document.getElementById('_defer');
		if (deferScript) {
			deferScript.onreadystatechange = function() {
				if (this.readyState == 'complete') {
					callback();
				}
			};
			deferScript.onreadystatechange();
			deferScript = null;
		}
	}
	//Safari, Konqueror
	if (browser.webkit) {
		var _timer = setInterval(function() {
			if (/loaded|complete/.test(document.readyState)) {
				clearInterval(_timer);
				callback();
			}
		}, 10);
	}
	window.onload = callback;	
}

function init() {
	if (arguments.callee.done) { return; }
	arguments.callee.done = true;
	//your code:
	alert("Hi, nie umiem szukać w googlach ;d");
};

documentReady(init);
</script>
</head>
<body>
</body>
</html>

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co wykrywać przeglądarkę? Można zwyczajnie zrobić na JS + PHP bez potrzeby wykrywania przeglądarki.

W PHP warunek sprawdzający czy plik cookie istnieje np. cookie=1.

Jeśli tak to nie wyświetla komunikatu, a jeśli nie to go wyświetla.

 

Pojawia się komunikat i po naciśnięciu na niego lub krzyżyka zamyka się dodając dzięki JS plik cookie (cookie = 1).

Po następnym ładowaniu strony komunikat się już nie pojawi.

 

Tak zrobiłem to na swojej stronie http://kszere.tk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć plik z załącznika na serwer, a potem go wywołaj:

 

 

 

 

<script type="text/javascript" src="/sciezka/do/whcookies.js"></script>

 

 

 

Zobacz jak ładnie wygląda: http://fpol.pl :-)

 

 

Załącznik: http://www.sendspace.pl/file/1726a2973b56778d75a7f47

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

A jak ktoś nie wstawi tych głupich komunikatów, to co sie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W UE... A to jest zależne od języka na stronie czy lokalizacji serwera?

 

Bo może ja przeniosę stronę na serwer w USA :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

W UE... A to jest zależne od języka na stronie czy lokalizacji serwera?

 

Bo może ja przeniosę stronę na serwer w USA :) haha

Raczej lokalizacja serwera :(

Hostujesz się w Polsce obowiązują cb prawa jakie są w danym kraju.

Jak w PL są zakazane hazardowe strony, to chyba tam się nie hostujesz nie?

Takie moje zdanie.

 

W USA będą wysokie pingi. Znalazłem ciekawą ofertę z RU. Pingi pewnie w granicach 80-100ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taki problem wkleić info o ciasteczkach? Chyba łatwiejsze to niż przenoszenie serwisu na nowy serwer. -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×