Skocz do zawartości

Polecane posty

Chciałem się dowiedzieć, na czym stanęła sprawa z serwerami i dostępem u was ?

Z moje strony na chwilę obecną:

 

- brak kontaktu na wcześniejsze maile

- strata kasy i brak jakiejkolwiek refundacji ze strony netdc

- serwer dedykowany był martwy do chwili ważności usługi (ważność usługi skończyła się na początku miesiąca)

- widziałem, że hosting ruszył, ale że i tak się przeniosłem przed tym całym zamieszaniem to mało mnie interesował

- widze, że nadal brak kontaktu telefonicznego na stronie.

 

Jednym słowem netdc to złodzieje i moga zapomnieć o odbudowaniu zaufania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciągam z tego bardzo proste wnioski :

 

Brak telefonu kontaktowego - już po tym widać że spółkę netdc.pl przejęła nierzetelna i niekompetentna osoba.

 

BOK - Skoda gadać, można pisać zero odzewu a jak jest to raz na tydzień albo 2 tygodnie ....

 

Usługi - niby działają ale co z tego jak nie można zrobić nawet kopi zapasowej VPS (muszę przez FTP pliki ściągać co zajmuje czas, jaki zżera transfer .. - oczywiście BOK poinformowany = zero pomocy

 

poczekam do końca usługi i zwijam manatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co z moją usługą WWW. Za 5 dni kończy się ważność,przelew wysłałem ok.2 tygodnie temu, a pieniędzy w wirtualnym portfelu jak nie było tak i nie ma. Nowe strony przeniosłem do MZone - polecam Ten hosting WWW. Szkoda mi Tych starych co w NetDC zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetDC to jedne wielkie jaja.. mam błąd z bazą danych, w którym nie ma dostępu do postów na moim forum, czekam już od 4 kwietnia na to aż szanowni panowie (lub pan technik) raczy zajrzeć do HelpDesku, czekam jeden tydzień - nic, czekam drugi - nic, teraz leci trzeci i dalej nic. Bardzo mnie ciekawi kto jest tym nowym właścicielem bo w końcu nie wiem jak migracja może trwać 3 tygodnie, może w sklepie gdzie kupili te "serwery" czekają jeszcze na paragon? Jestem bardzo zażenowany ich usługami, dodam, że gdy spytałem o płatności smsem w help desku to odpowiedź dostałem w przeciągu paru godzin, czy coś takiego powinno być w "normalnym hostingu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś coś o nich wie co się u nich do jasnej cholery dzieje ? rozumiem poczekać tydzień, dam też radę (ale już kur*****ca zalewa) poczekać 2 tyg ... ale nie kur***a miesiąc czasu !!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co się tak unosić, nie podoba się kopiujesz pliki i przenosisz się gdzie indziej, pisanie tu nic nie da jak już zauważyłeś ;)

 

I tak na 99% wcześniej czy później to zrobisz, zmieniła się firma zmieni się oferta, zmieni się grupa docelowa...

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Niezłe wytłumaczenie. Zmienia się firma to lejemy grubym strumieniem na obecnych Klientów. Pisanie nic nie da, bo NetDC ma najwidoczniej w poważaniu pewne sprawy.

 

W końcu to NetDC.pl Sp. z o.o. Spółka w (dez)organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem niby z czego mam sobie te jaja robić. Taka jest prawda opłaciłem serwer VPS za 50zł na kolejny miesiąc z góry a pierwszy mc minął 19 kwietnia Akurat 17 kwietnia pokazały się dwa DDOS`y Panowie odrazu zablokowali mi VPS bez możliwośći odblokowania lecz przedtem było mówione że do trzech razy.Support może szybko odpowiada lecz jest poprostu zbyt chamski . Szczególnie Pan Tomek zamyka tickety bez udzielonej odpowiedzi. Już nie chciałem tych pieniędzy na swoje konto tylko żeby wróciły do portfela abym wydał na jakoś nową usługę , po czym zostałem zablokowany.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmę najprawdopodobniej przejeła firma Biznes-Host.pl której też nie polecam ;]

 

Po raz kolejny - Biznes-Host.pl nie jest właścicielem witryny/klientów Netdc.pl.

Są to dwie oddzielne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest co najmniej na paragraf karny heh ...

 

Jaki numer? ;) bo jak co najmniej paragraf karny to może nawet zamach stanu, zbrodnia przeciwko ludzkości czy coś jeszcze gorszego ...

 

Przecież ktoś kto to kupił podjął ryzyko, kupił to w jakimś celu. I jego sprawa co z tym zrobi... Jak utopi to nie będą to pieniądze ani Miłosza (który tak przeżywa jakby sam za to płacił) ani innych. Nie wiem po co ciągnąć tą dyskusje

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale jakbym osobiście zapłacił za usługę w firmie, a następnie nie widział ani usługi, ani pieniędzy, ani kontaktu to prawdopodobnie też bym się podobnie zachowywał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo rozumiem po co sie tutaj wypowiadaja osoby, ktore nie mialy tam uslug, zwlaszcza przedstawiciele innych firm.. fakty sa takie, ze uslugi nie dzialaja juz blisko miesiac, po kasie ani widu ani sluchu, na maile nie odpowiadaja...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jaki numer? ;) bo jak co najmniej paragraf karny to może nawet zamach stanu, zbrodnia przeciwko ludzkości czy coś jeszcze gorszego ...

 

Przecież ktoś kto to kupił podjął ryzyko, kupił to w jakimś celu. I jego sprawa co z tym zrobi... Jak utopi to nie będą to pieniądze ani Miłosza (który tak przeżywa jakby sam za to płacił) ani innych. Nie wiem po co ciągnąć tą dyskusje

A Ty znów zażarcie bronisz netdc.pl ;).

A prawda jest taka, że kupując firmę która świadczy usługi nie można sobie ot tak zrobić co się chce... bo się kupiło. Chociażby ze względów szeroko pojętej kultury... Zresztą po co przejmowac firmę, jeżeli się ją olewa, chyba jedynie konkurencja by tak wroga mogła przejąć.

Dziwi mnie natomiast, że ludzie dalej tam trzymają serwery, bo ja po takich cyrkach już dawno bym był z dala od netdc.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie jedyne co zastanawia, czy "w organizacji" nie jest czasem graniem na zwłokę i czy firma nie trafiła w ręce jakiegoś gimnazjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedyne co zastanawia, czy "w organizacji" nie jest czasem graniem na zwłokę i czy firma nie trafiła w ręce jakiegoś gimnazjalisty :)

 

nie, w "organizacji" oznacza, że czeka się na wpis do KRS - od podpisania umowy spółki jest 6 miesięcy na to by złożyć wniosek, przez ten czas firma działa normalnie o ile ma NIP i Regon, jeżeli nie ma to nie może sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie, w "organizacji" oznacza, że czeka się na wpis do KRS - od podpisania umowy spółki jest 6 miesięcy na to by złożyć wniosek, przez ten czas firma działa normalnie o ile ma NIP i Regon, jeżeli nie ma to nie może sprzedawać.

Nie wierzę we wszystko to co gdzieś jest napisane, na ten moment nie ma informacji co do adresu firmy (a chyba powinna taka informacja być), CEIDG nic nie mówi, więc jak dla mnie firmy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W perspektywie braku aby danych kontaktowych niczego to dla mnie nie zmienia.

Firma nie istnieje wg żadnych źródeł, domena jest na osobę prywatną. Równie dobrze mogę sobie "założyć" np. Gamepol sp. z.o.o. w organizacji etc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×