Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
petarda

Serwer vps

Polecane posty

Ale mogli byście polecic jakiś dobry gdzie niej więcej ile można slotów minecrafta postawić .

To sprecyzuj ile masz kasy... Przecież jest masa firm, które oferują serwery VPS, na których możesz postawić sobie CS'a i MC. Uderz na gamehostingtalk.pl - tam pomogą wybrać ci vps'a do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jak cena ale musze wiedziec na którym vps ile slotów utrzyma minecraft . CO mi da gamehostingthal.pl jak tam forum jest otym a tutaj od vps/dedyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jak cena ale musze wiedziec na którym vps ile slotów utrzyma minecraft . CO mi da gamehostingthal.pl jak tam forum jest otym a tutaj od vps/dedyków

 

Rozumiesz co się do Ciebie pisze? Idź na GHT szukać podpowiedzi ile dane VPS Ci slotów uciągnie. Pisz po polsku, btw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zapytanie. Np.: cały Serwer dedykowany na Xeon E3 jest to około 200 slotów..

 

Musisz sam sobie mniej więcej obliczyć.. VPS VPsowi nie równy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jak cena ale musze wiedziec na którym vps ile slotów utrzyma minecraft . CO mi da gamehostingthal.pl jak tam forum jest otym a tutaj od vps/dedyków

 

 

Pogooglaj i poszukaj informacji o tym ile ramu potrzebuje jeden slot. Następnie podziel dostępny na vpsie ram przez przez rozmiar slotu. Zasoby procka są mniej więcej proporcjonalne do ceny vpsa, wiec im droższą firmę znajdziesz tym większe szanse że nie stosuje ona oversellingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eksperymenty w 2010r. wykazały, że realnie jeden slot potrzebuje 58MB RAM'u. Stawiałem z ograniczeniem 64MB per slot i działało to świetnie. Nie wiem jak ma się to do dzisiejszego MineCrafta z masą wtyczek.. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×