Skocz do zawartości
Igorek

[Sprzedam] stary komputer, monitor, części

Polecane posty

Postanowiłem wreszcie zrobić porządki na strychu. Na sprzedaż mam kilka rzeczy. Mogę sprzedać na części jak i w całości (wtedy nawet mogę dać taniej). Jeśli ktoś uważa, że cena jest zbyt wysoka proszę powiedzieć, mogę negocjonować


1. Monitor Daytek HL711S

Specyfikacja

Czas reakcji [ms] 8

Częstotliwość odchylania pionowego 48-75 Hz

Częstotliwość odchylania poziomego 30-80 kHz

Jasność [cd/m2] 300

Kąt widzenia - pion 130 stopni

Kąt widzenia - poziom 160 stopni

Kontrast 500:1

Pivot Tak

Producent Daytek

Przekątna ekranu 17 cali

Rozmiar plamki 0,264mm

Waga 5,3kg

Wbudowane głośniki Nie

Wymiary 395x388x185

Wyświetlacz 1280 x 1024, 16,7 milionów

Złącza analogowe


Specyfikacja jest z neta, ale z tego co sprawdzałem jeszcze na starym PC, max rozdzielczość jaką mogłem ustawić to 1900na chyba 1600 albo 1400. Niestety karta graficzna nie potrafiła tego obsłużyć.


Zdjęcia:






Cena: 300-350 zł


2. 2 maski gazowe + filtr

Zdjęcia:






Cena: Za cały komplet 18 zł


3. Zasilacz komputerowy 400 W

Zdjęcia:



Cena:15 zł najtańszy na allegro 400 w 25 zł


4. Nokia 52-00 uszkodzona, taśma na pewno nie działa. Był chyba problem z klawiszem rozłączania, bateria i ekran sprawne z wszystkimi papierami

Zdjęcia:





Cena: 8 zł


5. 2 telefony noki 3100(działa, lecz trzeba wymienić przycisk włącznia,ponieważ został wyłamany jest ładowarka) z papierami oraz simens s55 chyba działa bez ładowarki

Zdjęcia:



Cnea: 20-24 zł


6. Komputer Stacjonarny

procesor, 1,73 GHZ intela, grafika nivida 64 mb, 2 karty sieciowe 100 mb(mogę sprzedać osobno), ram 512 mb, nagrywarka DVD firmy LG, napęd CD, pasta pod procesorem była nie dawno nowa nałożona, ponieważ awaria laptopa zmusiła mnie do uruchomienia go.

Zdjęcia:



Cena:Za cały komplet chciał bym 120 zł do negocjacji


7. Karta muzyczna Creativa 4.1 + płyta z sterownikami. Karta w pełni sprawna.

Zdjęcia



Cena:50 zł negocjacja


8. Discman nawet działa

Zdjęcia:


Cena:Na piwo, do komputera lub monitora dorzucę go grati.


9.Stacja dyskietek.

Zdjęcia


Cena: 99gr tego mogę większą ilość załatwić z rocznik produkcji 2005 tych nowyszych. Ta ma z 13 lat działa na pewno.


10.Karta modemowa. Powinna działać przez 13 lat nigdy jej nie używałem.

Zdjęcia


Cena:99gr.


11. Oryginalna płytka nero v.5.5 dołączona do nagrywarki dostępnej wyżej

Zdjęcia


Cena: 1 zł


12. Encyklopedia PWN rok 2004 oraz licencja na offica 2007 wersja dla użytkowników domowych. Lecz nie potrafię wytłumaczyć jak wszedłem w posiadanie tej płytki. Była zapakowana jeszcze w folie. Nigdy jej nie używałem, ponieważ korzystałem z 2003 a potem przeniosłem się na linuks. W jakimś pudle to znalazłem. Za całość chce 110 zł do negocjacji

Zdjęcia


Cena: 110 do negocjacji. Encyklopedia 10,


Za produkty od numera 8-11 oraz 4 i 5 jak ktoś weźmie wszystko razem oddam za 25 zł + przesyłka można się potargować jak ktoś chce.


Za resztę proszę o swoje propozycje.

Kontakt:

bartek.bator@interia.eu

PW


W razie pytań na PW, Maila bądź w temacie


Poszczególne elementy komputera również mogę sprzedać.


Czego nikt nie weźmie to tą drobnice do kosza na śmieci


PS: Poprawiłem chyba wszystkie linki już

Edytowano przez Igorek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się kończą wysyłać zdjęcia. Wysłałem coś nie tak, dobrze, że skopiowałem to poprawiłem i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce Ci się te śmieci po zydlu sprzedawać? Nie lepiej spakować w jeden karton i wywieźć w cholerę do punktu przyjmującego złom elektroniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie starocie i taka drobnice. A zwłaszcza 1 i 2 groszówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja posprzedaję swój stary sprzęt. Mam coś mniej złomowatego, na przykład 2 skanery A3 HP na SCSI, chyba nawet działają, ale nie mam kontrolerów i kabli, drukarkę A3 HP prawdopodobnie sprawną, ale komplet tuszy kosztuje 3 stówki a zamienników nie idzie dostać... Dobra, żart. Oddam za darmo, jak będzie się komuś chciało je zabrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie udzielaj. A ten monitor, czy karta sieciowa oraz jednostka nie sam złom. I to coś warte jest. Cena wszystkiego jest do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment, moment, przecież ja podałem bardzo konkretną informację, że mam do oddania sprzęt (niegdyś uchodzący za "superpro high end"). I nie irytuj się tak, bo złość piękności szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×