Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Niewier

Który vps z Mintshost.pl pod SAMP + Forum?

Polecane posty

Witam. Zainteresowała mnie oferta (jakość i cena) firmy Mintshost.pl, tak więc mam do was standardowe pytanie. Czy jak wykupie serwer VPS "Professional", to uciągnie mi on forum na silniku IPB oraz serwer samp? Przewiduje zapełnione 150 slotów, w tym 500 do widoku. Na forum jak dobrze pójdzie kilka tyś. graczy, gamemode podpięty pod mysql. Dlatego też takie pytanie, czy serwer VPS Professional z oferty Mintshost uciągnie forum oraz serwer samp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciągnąć - uciągnie, ale jeśli dysponujesz takim budżetem to lepiej zainteresuje się serwerem dedykowanym. Tu nie masz gwarantowanego łącza ani żadnych innych zasobów, poza tym to mintshost + serwery z BH. W żadnej z tych firm nie kupiłbym serwera.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciągnąć - uciągnie, ale jeśli dysponujesz takim budżetem to lepiej zainteresuje się serwerem dedykowanym. Tu nie masz gwarantowanego łącza ani żadnych innych zasobów, poza tym to mintshost + serwery z BH. W żadnej z tych firm nie kupiłbym serwera.

Mógłbym prosić o uzasadnienie reputacji?

 

Rozumiem, że według was MH to firma, której warto zaufać, a później szukać swojej bazy danych na warezach ?

 

BH w czym jest lepsze? że po jakimś czasie nieużywania konta, przepada? Gotówka z portfela również, tak?

Bądź przez niekompetencję administracji zostajesz wyrzucony i oskarżony o umyślne spowodowanie utraty stabilności serwera matki ? Bo to klient ma sam sobie założyć limit CPU na konto ? -,-

 

Czekam na uzasadnienie Marek607, zozol i tgx :)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M

 

Czekam na uzasadnienie Marek607, zozol i tgx :)

 

 

Wydaje mi się, że każdy ma prawo do własnej opinii i nikt nie musi się tłumaczyć przed nikim dlaczego uważa tak a nie inaczej...

 

Ciekawe czy za plusy też byś chciał uzasadnienie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje mi się, że każdy ma prawo do własnej opinii i nikt nie musi się tłumaczyć przed nikim dlaczego uważa tak a nie inaczej...

 

Ciekawe czy za plusy też byś chciał uzasadnienie? ;)

Skoro jest pole to czemu go nie wypełnić? Ja też wyraziłem swoją opinię i dałeś mi za to minusa ot tak? W dodatku pracownik w/w firmy zrobił to samo za to, że napisałem prawdę o firmie, w której pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest pole to czemu go nie wypełnić? Ja też wyraziłem swoją opinię i dałeś mi za to minusa ot tak? W dodatku pracownik w/w firmy zrobił to samo za to, że napisałem prawdę o firmie, w której pracuje?

 

napisałeś nie "prawdę" a subiektywną opinie, swoje odczucie, które chcesz wszystkim narzucić jako "prawda o firmie"

 

Gdyby każda opinia była "prawdą o firmie" to byłaby to g prawda ;)

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałeś nie "prawdę" a subiektywną opinie, swoje odczucie, które chcesz wszystkim narzucić jako "prawda o firmie"

Zarzucasz mi kłamstwo? Przejrzyj mejle, które do was pisałem. Żałosne jest to, że sprzeciwiły się osoby pracujące właśnie w BH. Śmieszni jesteście :D

 

Skoro u nich pracujesz to możesz powiedzieć, jak to wyglądało naprawdę. Wmów mi, że to moja wina, że nie ustawiłem sobie limitu CPU na konto www, że moje konto klienta, na którym miałem kasę znikło, moje dane przepadły. Będę o tym pisał dopóki nie otrzymam konkretnych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz konkretne odpowiedzi to zapraszam na bok@biznes-host.pl, marek@biznes-host.pl lub na inną drogę kontaktu ze mną ( GG itp. do mnie masz) - nie widze sensu dyskusji o tym na forum a juz napewno w temacie o wyborze VPS-a.

 

Chyba nie ma osoby z którą bym sie nie dogadał, z toba zresztą tez kilka razy jakieś transakcje robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz mi kłamstwo?

 

Zajrzyj proszę do słownika i znajdź różnicę w znaczeniu słów "prawda" i "opinia"

 

Żałosne jest to, że sprzeciwiły się osoby pracujące właśnie w BH. Śmieszni jesteście :D

 

 

Nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz te wnioski. To pewnie również "prawda" ;)

 

 

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj proszę do słownika i znajdź różnicę w znaczeniu słów "prawda" i "opinia"

Taa, tylko, że ja opisałem sytuację, która miała miejsce! Czaisz różnicę? Według ciebie powinienem polecać wasze usługi po tym, co zrobiliście?

 

 

Pisz śmiało, a nie łap za słówka. Skoro dałeś minus to oznacza, że albo kłamię, albo nie wiem co... Pewnie nie ma to nic wspólnego z tym, że obaj robicie w BH, a MH to wasz partner.

 

 

Nie bójcie się, posty zostaną wydzielone.

 

PS przejrzałeś mejle? była taka sytuacja? dlaczego nikt nie założył limitu na cpu? dlaczego konto "kacperinjo" zostało utracone wraz ze zgromadzoną gotówką?

 

Na forum wstawiłeś minusa więc mógłbyś już tutaj odpowiedzieć na pytania. tgx jakoś nie odpisał na PW :(

 

tgx, to, że nie mam cię w znajomych na "fejsie" nie oznacza, że nic o tobie nie wiem...

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T

 

tgx, to, że nie mam cię w znajomych na "fejsie" nie oznacza, że nic o tobie nie wiem...

 

 

;) brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

;) brak słów...

i tyle? nie masz nic na swoją obronę. Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie, wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up - a to co, ma się bawić w Twoje dziecinne potyczki na forum ? Jako mądrzejsza strona zbastował. Masz jakiś problem wobec kogoś to wyjaśnij to z nim zamiast robić szopkę na forum.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

@up - a to co, ma się bawić w Twoje dziecinne potyczki na forum ? Jako mądrzejsza strona zbastował. Masz jakiś problem wobec kogoś to wyjaśnij to z nim zamiast robić szopkę na forum.

 

On jedynie napisał

 

Uciągnąć - uciągnie, ale jeśli dysponujesz takim budżetem to lepiej zainteresuje się serwerem dedykowanym. Tu nie masz gwarantowanego łącza ani żadnych innych zasobów, poza tym to mintshost + serwery z BH. W żadnej z tych firm nie kupiłbym serwera.

 

Potem do niego się tgx przyczepił. Wytłumaczył dlaczego, i ciągle źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpowiedział, bo i nie musiał. Coś mu się nie podobało to dał minusa Nie możesz wymagać od ludzi niczego, jeśli nie jesteś dla nich żadnym autorytetem. Robicie tu tylko zbędny spam i wywody na temat minusów. Czy ja się pytam za co IceBeeast czy Max.... dają Ci plusy?


To był offtopic.

Teraz topic.

Ja mam VPS w Mintshost i nic złego się nie działo, od czasu wycieku bazy(Co było chyba problemem WHMCS). Co do wyboru z oferty.. Najlepiej obczaj na tematycznym forum co Ci będzie do SAMPA potrzebne i napisz do nich na mail to Ci coś dobiorą idealnie wpasowanego :)

BTW. tgx wgl jest pracownikiem MH? I chyba MH nie jest jako takim "partnerem" BH tylko ma tam serwery.

Edytowano przez Yaneek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego? ano dlatego, że pisząc tu na forum, napisałem również do supportu, aby dowiedzieć się, co takiego stało się z moim prawdziwym kontem. No i nagle okazało się, że moje konto istnieje w panelu i to ja powienienem użyć opcji przypomnienia hasła, a hasło dobrze znałem i wcześniej już próbowałem przypomnienia hasła - magia! Wcześniej się nie dało.

 

 

Niestety firma chciała zrobić ze mnie głupka i zwyczajnie zmieniła mi login do nowo utworzonego konta, które musiałem zarejestrować w Kwietniu 2012 roku i tylko z tego czasu mam fvat w panelu. Nowe konto już nie działa, a na stare mogę się logować. Poza tym, gdy tworzyłem konto w BH nie miałem tego samego numeru telefonu, co mam w panelu. Zwyczajnie skopiowali moje dane z nowego konta :D

 

Przypominam, że konto zostało utworzone w 2010 roku, a nie w 2012. Zwyczajnie zmieniliście mi login, a dawnych środków ani usług już nie posiadam :(

 

 

PS w Kwietniu 2012roku również chciałem dowiedzieć się, co stało się z moim kontem i nie istaniało, kazano mi założyć nowe, więc to zrobiłem.

 

Stare konto = konto utworzone już 2010 roku, na którym miałem zgromadzone środki i zwyczajnie je zostawiłem awaryjnie.

 

Nowe konto = konto, które zarejestrowałem w 2012 roku, bo pierwsze przepadło, a chciałem skorzystać z usług firmy BH.

 

 

To wszystko w temacie.

Pozdrawiam,

 

Kolopik

 

 

Edycja 2: xorg, pisałem na PW, ale nie doczekałem się odpowiedzi. Na forum szybciej reagują niż na BOK'u, czy PW.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×