Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sabby7890

Portal muzyczny i Playstation 3

Polecane posty

Cześć,

 

Chciałbym, żebyście ocenili 2 moje stronki - portal muzczny http://musaa.pl i http://ps4w.pl.

 

Na pierwszym mam dość duży współczynnik odrzuceń - 79%. Stronka jest ostatnio trochę rzadziej aktualizowana, jednak nie wiem, czy to nie przez kiepsko przemyślany layout? Istnieje ponad rok i liczba wyświetleń jest już stała i wynosi 80-100 dziennie wg Google Analytics. Chciałbym z niej czerpać przychody, jednak ich praktycznie w ogóle nie mam (1-2 kliknięcia w reklamę / miesiąc).

 

Druga stronka to stronka o Playstation 4, generalnie tutaj layout raczej pozostanie jaki jest, jednak nie jestem pewien co do slidera (strasznie zmieniony CSS).

 

Obie strony działają na Wordpressie z moimi własnymi motywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to "logo" na portalu o ps4 - czcionka nie podchodzi, a ten napis "world" to wygląda jakbyś to w paincie zrobił... No i nierówne odstępy pomiędzy literami...

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z logiem mam bardzo duży problem. Ono powinno przypominać chociaż trochę logo PlayStation, jednak jest to znak towarowy; dlatego wyszło, jakie wyszło :P

 

Rozumiem, że tak to layout jest w miarę poprawny?

 

EDIT: literówka

Edytowano przez sabby7890 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona o ps4 brzydka, w ogóle nie zachęcają, odnosi się wrażenie że jak by jeszcze w stanie surowym. Powinieneś ją trochę dopracować. Pierwsza nie zachwyca ale może być, coś Ci się zakładka poleć nas rozwala.

Edytowano przez smooglerpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie... plugin addthis się rozjechał.

 

Jak tak z drugiej strony na to spojrzę, to faktycznie - na stronie o PS4 chyba powinienem dodać do niej trochę kolorów i jakąś grafikę, bo jakiekolwiek barwy inne niż z palety odcieni szarości to są screeny z gier :) Dzięki za sugestię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie... plugin addthis się rozjechał.

 

Jak tak z drugiej strony na to spojrzę, to faktycznie - na stronie o PS4 chyba powinienem dodać do niej trochę kolorów i jakąś grafikę, bo jakiekolwiek barwy inne niż z palety odcieni szarości to są screeny z gier :) Dzięki za sugestię!

 

Spojrzałem dziś jeszcze raz na ps4. Najgorsza nie jest ale wydaje mi się że powinieneś zmniejszyć logo tak aby bardziej odchodziło od krawędzi strony - wg. mnie takie ścisłe doleganie do krawędzi źle wygląda. Możesz też troszeczkę je podpicować, oczywiście bez przesadyzmu. Pamiętaj że logo jest w jakimś tam stopniu twoim symbolem rozpoznawczym. Druga sprawa to tło, wydaje mi się że najlepiej wyglądało by zabarwione na odcień pomarańczowy z dobrą głębią koloru. Ostatni aspekt do zmiany to kolor pola na którym pojawiają się wpisy, jego kolor nie różni się zbyt od koloru strony przez co wpisy zlewają się z tłem i nieprzyjemnie się przegląda. Pole "szukaj" też możesz trochę opuścić w dół. Zmieniasz to i wygląda świetnie :rolleyes:

Edytowano przez smooglerpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Spojrzałem dziś jeszcze raz na ps4. Najgorsza nie jest ale wydaje mi się że powinieneś zmniejszyć logo tak aby bardziej odchodziło od krawędzi strony - wg. mnie takie ścisłe doleganie do krawędzi źle wygląda. Możesz też troszeczkę je podpicować, oczywiście bez przesadyzmu. Pamiętaj że logo jest w jakimś tam stopniu twoim symbolem rozpoznawczym. Druga sprawa to tło, wydaje mi się że najlepiej wyglądało by zabarwione na odcień pomarańczowy z dobrą głębią koloru. Ostatni aspekt do zmiany to kolor pola na którym pojawiają się wpisy, jego kolor nie różni się zbyt od koloru strony przez co wpisy zlewają się z tłem i nieprzyjemnie się przegląda. Pole "szukaj" też możesz trochę opuścić w dół. Zmieniasz to i wygląda świetnie :rolleyes:

Widzisz. Jak chcesz to umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z chwili wolnego czasu zrobiłem Ci wizualizację mojej koncepcji bo słowami ciężko opisać to akurat ma się w głowie. Zwróć uwagę że to tylko koncepcja, nic więc nie narzucam a co z tym dalej zrobisz to tylko i wyłącznie twoja sprawa. Wykonanie też jest takie mocno poglądowe ;)

 

http://img405.imageshack.us/img405/686/testrke.jpg

Edytowano przez smooglerpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z chwili wolnego czasu zrobiłem Ci wizualizację mojej koncepcji bo słowami ciężko opisać to akurat ma się w głowie. Zwróć uwagę że to tylko koncepcja, nic więc nie narzucam a co z tym dalej zrobisz to tylko i wyłącznie twoja sprawa. Wykonanie też jest takie mocno poglądowe ;)

 

http://img405.imageshack.us/img405/686/testrke.jpg

 

 

Szczerze, to Twoja sugestia jest baardzo ciekawa, nawet zastosowałem ją na stronie :) Nie jestem grafikiem (baardzo daleko mi do zrobienia czegokolwiek), dlatego wykorzystuję grafikę z innych stron z pozwoleniem na użycie w celach komercyjnych.

 

Dzięki wielkie za sugestię!

 

EDIT: Niestety nie posiadam wystarczającej ilości postów, aby podbić reputację...

Edytowano przez sabby7890 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona o tematyce muzycznej jest w porządku. Miło spędziłem na niej kilka chwil ;) Jednak druga strona jest nie do przyjęcia. Od razu odrzucił mnie rozciągnięty w poziomie obrazek pad'a do konsoli. Logo czy też górny baner nie zbyt ciekawy i do zmiany moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×