Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sKproject

FreeBSD na serwerze dedykacyjnym i same problemy ;/

Polecane posty

Problem polega na tym ze zakupilem sobie serwerek dedykacyjny i jako system wybralem freebsd i cpanel no i mam same problemy... zaczynajac od tego ze jak zrestartuje serwer to do razu w Service Status mam apache (1.3.33 (Unix)) failed, exim failed, exim32 failed, eximstats failed ale to z jakims czasem od nie wiem czego znika ;/ i jest UP czyli ok, ale najgorsze jest ze Memory Used mam caly czas powyzej 87% a na serwerku jest kosc 512mb no i caly czas mam mysql (4.0.15) failed i juz nie mam sily... moze mi ktos pomoc jak temu zaradzic, jak skonfigorowac serwer itp...

A mam pytanie jeszcze jedno jak sie loguje na shh i robie su - i chce usunac plik to pisze ze nie idzie, ze a jak chce zrobic restart to pisze command not found itp...

 

Help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O k*wa !

 

Czlowieku, wez skombinuj sobie administratora, bo tak nikt Ci nie poradzi co i jak z serwerem. Podejrzewam ze mozliwosci moze byc multum i ktos kto sie na tym zna musialby po prostu sie zalogowac na serwer i zobaczyc co i jak. Jak mozna w ogole brac serwer dedykowany nie majac nikogo do doraznej chocby administracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz zadzwonic do firmy od ktorej kupiles i poprosic o wsparcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli sobie juz radze :D

wpisalem na google freebsd przeszukalem polskie zasowy i juz wszystko mi dziala tylko jeszcze zostal mi problem z pamiecia... bo teoretycznie zadnych stronek nie ma a mam " Memory Used 28.71 % " a " Server Load 0.08 (1 cpu) " wiec jak poradze sobie z tym to zabieram sie za zabezpieczenia...

a co do firmy gdzie kupilem to jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim www.ezzi.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×