Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Ja również nie poklecam usług tej firmy. Brak supportu w weekendy nie ma komu zgłosić problemu z serwerem. Problem ze zwrotem pieniędzy od tygodnia czekam na zwrot pieniedzy dodatkowo wyłączyli polski support telefoniczny od piątku nie idzie się do niech dodzwonić. Serwer miałem na windowsie nie lagował etc ale straciłem możliwość połączenia się z nim za pomocą pulpitu zdalnego. Przeinstalowałem od nowa system kolejny problem że trzeba podawać hasło aby aktywowali system. Nadal nie mogłem z kilku lokalizacji połaczyć się z moim serwerem. Firma to syf jak to już kolega kilka postów wyżej napisał. Nie polecam. Same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam również NIE POLECAM , totalny gniot w ofercie czytamy :

 

1 ipv4, 16 - ipv6 oczywiscie w cenie VPS, problem jest w tym ze brak mozliwosci zmiany reversa :( Otrzymalem info zwrotne dotyczace zmiany reversa..

 

"Musi Pan również ustawić gateway - przesyłamy Panu dane naszej bramki gateway:
2a01: 430: 51 ::1

Tego typu ustawienia znajdują się po stronie klienta. Jeżeli chce Pan abyśmy
się tym zajęli, będzie to usługa płatna.

---
Axfone technical support"

 

o opłata jednorazowa za godzinę pracy programistów - 80 zł, jest ona

niezależna od ceny serwera.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, otrzymałeś info o ustawieniu bramki. Co rzeczywiście możesz zrobić sam, chociaż domyślnie powinno być też ustawione poprawnie. Pokaż, jakie pytanie zadałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację powinno byc ustawione z automatu...

 

Moje pytanie dotyczyło braku możliwośći zmany reversa :)

 

...ale nie mogę sobie
poradzić z włączeniem mojej subdomeny , wykorzystując
chyba wszystkie adresy v6,
na każdym adresie wyskakuje błąd -Cannot assign requested address:
2a01:430:51::248:c507:107a , mimo ze domena jest podpięta prawidłowo -
mojanazwa.xxxx.com has IPv6 address 2a01:430:51::248:c507:107a.
Chciałbym zaznaczyć iz w konsoli vm.axfone.eu wszystkie adresy są

włączone..

 

Chyba odpowiedz dostałem jasną jak sobie nie możesz poradzić to płać... :))

Edytowano przez domesle (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem, o co w tym zgłoszeniu chodzi. Podejrzewam, że odpowiadający też nie za bardzo. Na pewno nie wydedukował bym z niego, że chodzi o rdns. I chyba nie to chcesz osiągnąć.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Support Axfone doskonale wiedzieli oco chodzi w moim zapytaniu, byc może w Twoim wypadku byś sobie doskonale poradził z ich odpowiedzą..

Ja niestety nie dałem rady (nie umiem, nie potrafię) :))

Być może sie mylę ale support też jest po to by pomóc swoim klientom w razie problemów..

A tu masz z grubej ruruy.. "Zapłać 80zł a my ci zrobimy" c

chyba nie tędy droga..:)

 

Tak czy siak

 

Nie Polecam!!!

Pozdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support firmy hostingowej to nie firma wróżbiarska, która ze szklanej kuli wykrywa, co chce ich klient.

Może jedynie wnioskować ze złożonych zapytań... A z takiego bełkotu to ciężko wywnioskować, co masz na myśli.

W twoim zapytaniu NIC nie było o tym, że chcesz zmienić revdns, tylko to, że nie działa ci subdomena podpięta pod adres.

Więc ci napisali, żebyś sprawdził konfigurację sieci i to, czy adresy IPv6 są poprawnie podpięte.

 

Pretensje możesz mieć raczej do samego siebie. Że zamiast posiedzieć troszkę nad jasnym opisaniem swoich oczekiwań,

to produkujesz bełkot który trudno zrozumieć i masz pretensje do wszystkich wokoło...

 

 

Inna sprawa to taka, że dziwny jest brak ramek sac/radv i stosowania adresu ze scope global jako bramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....i masz pretensje do wszystkich wokoło...

 

 

 

Zauważ ze nie mam pretensji do nikogo, tylko wyraziłem swoją opinię.

Temat :"[Opinie]Axfone.pl

 

@samu

@kafi

 

Tylko niewiem co Wy sie czepiliście ze nie było wzmianki o revDNS, z tego kawałka cytatu? :)

Jakoś opiekun servera p.B.F nie miał z tym problemu..:)

Pozdr.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@samu:

Masz rację ale popatrz z innej strony, gdyż sam oferujesz konta shell z pełnym dostepem, czy Ja jako Twoj klient zgłaszajacy Tobie problem ze nie działa "to" ,"tamto","siamto" :)) Odrazy wsykoczysz " Zrób sobie sam" albo "za opłatą"... :) .

Chyba nie ? :)

 

Bo tak to wygląda w Axfone.pl:)

 

Pozdr.

Edytowano przez domesle (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Twoje zgłoszenie było dla nich równie enigmatyczne, jak dla nas, więc zaoferowali, że po prostu skonfigurują wszystko za Ciebie za dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Twoje zgłoszenie było dla nich równie enigmatyczne, jak dla nas, więc zaoferowali, że po prostu skonfigurują wszystko za Ciebie za dopłatą.

Tak dla jasnosci Tobie ani nikomu z forum nic nie zgłaszałem , mam prawo wyrazić swoje zdanie na co wskazuje temat .. co też uczynilem,:). Twoje umoralnianie mnie co zrobiłem źle a czego nie zrobilem.. jakoś mnie nie interesuje .:)

Odpowiedziałeś już na moja opinie na temat Axfone.pl krótko i jasno "liczy sie tylko kasa" .

To tyle w temacie

Pozdr,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×