Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
felix12

Masowy mailing

Polecane posty

Witam chcałbym wysłać dosyć duża baze mailingu, posiadam skrypt który wysyła ten emaile. Ale jest jeden problem mam wykupiony zwykły serwer wirtualny na którym znajduje się też strona, gdy robie wysyłke mailingu mogę na tym serwerze wysłać tylko 2 tys emaili. Po pewnym czasie przychodzi mi na skrzynke mailową że więcej niz 2 tys emaili nie już więcej wysłać . Co mgę zrobić aby zacząć wysyłac mailing masowe bez zadnych ograniczeń, posiadam płatny skrypt mailingowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do masowej wysyłki maili przydałby Ci się VPS z własnym adresem IP.
Mogę Ci pomóc z tym tematem, ale to dopiero w nocy albo jutro, bo zaraz zawijam na 18tkę kumpla..

 

Odezwij się prywatnie i napisz konkretnie ile masz tego do wysłania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mgę zrobić aby zacząć wysyłac mailing masowe bez zadnych ograniczeń, posiadam płatny skrypt mailingowy???

 

Ile tych maili chcesz wysyłać w miesiącu i jak często?

 

 

Zapomnij o mailingu na sharedzie, żadna poważna firma nie zezwoli Ci na wysyłkę tylu maili z IP serwera współdzielonego.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ty być możliwość wysyłanie płatny skryptowi mailngowemu, bez ograniczeń na vps z administracji. Mam nadzieję, że pisząc Twoim językiem wszystko zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VPS + odpowiednia konfiguracja
 

A dokładnie jak konfiguracja jest potrzebna, do zaintalowania moje skryptu mailingowego jest potrzebna baza danych, konto ftp itp. czyli chodzi o to żeby na sewerze był jeszcze zainstalowany directadmin tak czy się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie że korzystasz z jakiegoś przygłupiego translatora albo po prostu na żywca tłumaczysz z innego języka wykorzystując jedynie słownik.

 

Powinieneś się zapoznać z manualem od skryptu i sprawdzić jakie ma wymagania, pewnie będzie to też serwer MySQL. Konto FTP raczej nie jest wymagane do działania jakichkolwiek skryptów ale przydaje się przy wgrywaniu plików na serwer.

 

DirectAdmin to panel administracyjny, ułatwia zarządzanie ale nie jest konieczny.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

VPS + odpowiednia konfiguracja
 

A dokładnie jak konfiguracja jest potrzebna, do zaintalowania moje skryptu mailingowego jest potrzebna baza danych, konto ftp itp. czyli chodzi o to żeby na sewerze był jeszcze zainstalowany directadmin tak czy się myle

 

Zapraszam do kontaktu, przygotuję Ci za odpowiednią opłatą maszynę do mailingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wymagania co do skryptu to są one standardowy tak w skrócie w punktach co pokolei ma konfigurować przy pomocy directadmin aby można było wysyłać masowy mailing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Tu nie jest potrzebny DirectAdmin, a w wystarczy lamp bez mysql + postfix.

Zleć jakieś firmie i po problemie, a na pewno będzie taniej niż licencja DA plus konfiguracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×