Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Skrypt nulled na allegro

Polecane posty

Cześć, kupiłem ostatnio skrypt na Allegro od pewnego gościa. Zajrzałem w kod i już mi się coś nie spodobało. Przeszukałem trochę gugla i wpadłem na ten sam skrypt w wersji nulled - identyczny kod, jedynie trochę w css zmieniony i w innym języku. Czy mogę starać się o zwrot pieniędzy? Czy zgłaszać sprawę do allegro? Gościu niby ma 100% pozytywów, ale wychodzi na to, że nie powinienem używać skryptu, bo to czyściutki nulledzik z warezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skrypty na allegro to zazwyczaj znalezione w necie darmowe prace. Kiedyś kupiłem automat allegro, który nie dość że nie działał to autorem skryptu był ktoś inny. Zaraz zaczęły się wałki, że kupił prawa do tego skryptu itd itp. Możesz spróbować go postraszyć, ale pewnie ciężko Ci będzie coś ugrać. Tak czy owak życzę Ci powodzenia, takich trzeba tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to jest wersja nulled?

 

"Identyczny kod" i "w innym języku" się trochę wykluczają.

 

podaj więcej szczegółow.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba te skrypty napisane w PHP, ale ten z Allegro został przetłumaczony na polski :) Skrypt nazywa się Omegle (nulled), a ten kupiony również ma tą samą nazwę w plikach. Tylko teraz jak udowodnić, że gościu kupił lickę, którą może odsprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

"Identyczny kod" i "w innym języku" się trochę wykluczają.

To be or not to be, oto jest pytanie...

 

A odnośnie meritum - skontaktuj się z prawowitym autorem, poinformuj go o sytuacji i razem dojdźcie do jakiegoś porozumienia w sprawie działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... myslalem ze w innym jezyku typu php / python / .net :)

 

Masz fakturę na zakup skryptu?

 

Kafi ma racje, skontaktuj sie z autorem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc gościu przyznał się, że to nulledzik z neta, ale brał kasę za to, że dodał jakieś okienko z facebooka. Znalazłem ten skrypt za 25 dolców od właściciela i będę musiał się szarpnąć żeby mieć lickę :) Ciekawe czy gościu odda kasę i wycofa aukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy takie wynalazki bierzecie eh , tak to jest jak fortunę się chce zarobić za coś z allegro ;)

Allegro własnie służy do sprzedawania/kupowania różnych przedmiotów.

 

Czy ktoś tu wspominał o zarobkach ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×