Skocz do zawartości
lou.

Wybór serwera pod Team Speak3.

Polecane posty

Witam, chciał bym się dowiedzieć, który pakiet najlepiej wybrać by dobrze służył jako serwer do TS3.

Na oku mam :

- Kimsufi.pl (serwer dedykowany mKS 2G)

Plusem na pewno jest cena, co do jakości to nie wiem. Lecz czytając opinie innych to nie było tak źle.

 

- MultiGaming,pl (serwer Voice Private Serwer)

Plusem jest to, że nie będę musiał się w dużym stopniu angażować by ten serwer skonfigurować. Cena jest taka sama więc zastrzeżeń nie ma,

 

Dla mnie oby dwie oferty są atrakcyjne tylko jakoś bardziej do mnie przemawia oferta kimsufi. Tylko boje się tego, że mogę prędzej czy później stać się ofiarą innych ludzi, którym "będzie przeszkadzał, mój projekt w sieci". (Od tego myślę, że nie da się uciec, niestety)

 

Dzięki serdecznie za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprecyzować swoje wymagania. Czy potrzebujesz dedyka/vps'a czy potrzebujesz TS'a. To jest naprawdę istotne bo w przypadku Voice VPS'ów to firma musi dbać o jego stan i uptime, a w przypadku dedyka czy vps'a firma jedynie musi dbać o sam sprzęt.

 

Osobiście mam tego mKS'a już od... 2012-11-16 i do tej pory jedyną awarią był dysk, który mi wymienili po 10 min od utworzenia ticketa :P.

 

Ogółem polecam.

 

 

Jedynym kruczkiem jest to, że rzeczywiście w przypadku ddos'ów firma może Cię "odciąć", pod tym względem lepiej będzie dogadać się z jakąś polską firmą, która ewentualnie będzie mogła coś doradzić czy jakoś pomóc.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście może być problem z bezpieczeństwem, ponieważ nie jestem specjalnie uzdolniony w tych klockach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z VPS'ów w phudianet.pl ponad rok czasu i naprawdę polecam, zwłaszcza od kiedy większość usług uruchamiana jest w lokalizacji ATMAN.

Jeżeli chciałbyś np. uderzyć w dedykowane rozwiązania ( oczywiście cena adekwatna do usługi ), to zerknij na ofertę serwerów dedykowanych - usługa zabezpieczana sprzętowym firewall, także powiedzmy "śpisz spokojnie".

Edytowano przez voti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koto zerknij na ofertę serwerów dedykowanych - usługa zabezpieczana sprzętowym firewall, także powiedzmy "śpisz spokojnie".

 

 

Gdzie można coś więcej o ty poczytać? Do jakiej skali ddos można spać spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wiadomo atak atakowi nie równy, jeżeli klienta serwis jest podatny dobrze wiedzieć wcześniej ;) też na to się nastawimy.

Ogólnie odnosząc się do pytania problem powstaje gdy atak przekracza 5-8 Gbps .

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, oferta dosyć ciekawa lecz jako tako wolał bym się nastawić albo na serwer dedykowany w kimsufi (tańszego i lepszego nie znajdę), albo na ten multigaming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już z tych dwóch ( i phudianet.pl ci nie odpowiada ), to weź multigaming.
Zawsze to oni będą się bać o ddosy a nie ty, na kimsufi jak dostaniesz ddosa to cię raczej nikt nie uratuje, a tutaj jest pewność i cytując "śpisz spokojnie" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×