Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WarninG

IPhone 4S 16GB JAK NOWY

Polecane posty

Witam,

 

Mam małe pytanie odnośnie aukcji - czy iPhone posiada gwarancje producenta? rozruchową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem go w prezencie to nie bo nie posiadam dowodu zakupu, ale telefon ma coś plus minus rok i nie ma sie co w nim zepsuć sprzedawalem już 3 latki i chodziły jak złoto ten jest akurat mój więc zadbany ma oryginalne oprogramowanie nie spadł nigdy więc nie ma prawa sie coś zepsuć jakby była jakaś wada to już bym ja zauważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy on jest z Francji? Bo tam widzę napis "Deux doigts d'astuces"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instrukcji jest kilka w rożnych językach dostałem go w prezencie ma polskie menu, oryginalnego Softa który sie aktualizuje i nie ma Sim locka jest S świetnym stanie czego chcieć wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacji, żeby nie kupować kota w worku.

 

 

zobacz na moje komentarze 100% poztytywnych 40 sprzedanych rzeczy 5/5 gwiazdek w każej kategori... i dopiero podejrzewaj mnie o takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię o nic nie podejrzewam, ja po prostu przypominam o tym, że niektórzy ludzie chcą wiedzieć dokładnie co kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię o nic nie podejrzewam, ja po prostu przypominam o tym, że niektórzy ludzie chcą wiedzieć dokładnie co kupują.

 

 

 

Dla mnie czy kolegi wyżej informacja o gwarancji może być bardzo istotna.

Ponieważ bez gwarancji tego typu sprzętu wole nie kupować.

Jest to dosyć drogie, a martwić się potem jak padnie to trochę bezsens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec WHT, usunięcie danych )-;

 

Edytowano przez vlop (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW to proszę podać cenę bo forum to nie allegro i licytacja. W innym wypadku temat zostanie usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Spróbuj odnaleźć paragon, to będzie dwa lata (czy może nie trzeba?). Ogólnie to według prawa UE to min. 2 lata jest gwarancji... Ciekawe kiedy wreszcie im wlepią karę...

 

@down: gdzieś czytałem że włosi im wlepili czy coś takiego, widocznie źle napisali lub źle zrozumiałem.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz pojęcia.

Gwarancja - rzecz dobrowolna, którą zapewnia producent ale nie musi.

Prawo konsumenckie - niezgodność towaru z umową, za które odpowiada ale sprzedawca przez 2 lata.

 

Więc żadnej kary apple nie dostanie bo nie ma za co. Zresztą na swojej stronie to wyjaśniają http://www.apple.com/pl/legal/statutory-warranty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Matmaxalez

Important: Apple's 1-year limited warranty and AppleCare Protection Plan benefits are in addition to rights provided by consumer law. For details, click here. If you believe you have a valid consumer law claim, please contact us.

 

Wszystko mówi za siebie (Widnieje to przy sprawdzaniu IMEI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×