Skocz do zawartości
RafoX

Mała pomoc potrzebna ;)

Polecane posty

Chcę zwrócić na to uwagę głównie z tego powodu że piracki Windows to norma wśród polskich prywatnych komputerów i wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego że to powinno się kupić... :)

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Chcę zwrócić na to uwagę głównie z tego powodu że piracki Windows to norma wśród polskich prywatnych komputerów i wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego że to powinno się kupić... :)

 

Zawsze można przejść na darmowego Linuksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

mając płytkę (nawet oryginalną, zakupioną jako box) to na niej są wszystkie wersje od visty, przez siódemkę (8 nie wiem, kupiłem przez neta i pobrało przez internet). Po prostu gdy instalujesz vistę lub 7kę to nie podajesz żadnego kodu, tylko klikasz dalej i wybierasz z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zakładam, że jak idziesz koledze coś instalować to on ma i naklejkę i nośnik więc po co Ci super płyta?


Płytę dają coraz rzadziej - coraz częściej jest zasyfiona partycja odzyskiwania gdzie jest już nawet antywirus jakiego się nie chce, program do odtwarzania muzyki jakiego się nie chce, zestaw kodeków jakiego się nie chce, przestarzałe sterowniki (których później się nie chce aktualizować), 1000 toolbarów w IE i wiele innego zbędnego shitu - np sterowniki do klawiatury która była w zestawie. No i oczywiście często zmieniony ekran logowania, wprowadzone jakieś zbędne pierdoły (często programy "reklamowe"). A nawet zdarza się wersja trial pakietu office.

Pozdrawiam
Kszysiu

ps. jeśli jest oryginalna płytka to instaluje oczywiście z tej oryginalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×