Skocz do zawartości
Smoog

Sprzedaż forum

Polecane posty

W sumie chyba najlepszy dział na taki temat.

Jestem właścicielem sporego forum do tego o chwytliwej tematyce, ze sporą liczbą uu/mc. Tematyka jest taka, że można ją dochodowo wykorzystać w wielu branżach. Domena i forum mają już ze 4 lata i są świetnie wypozycjonowane. Niestety zacząłem teraz trochę inny etap w życiu i mój czas jest bardzo ograniczony. Nie dam rady zająć się forum a wiem, że nie pilnowane umrze za jakiś czas i jest mi szkoda.

 

Jak myślicie jak najlepiej sprzedać forum. Poprzez aukcje allegro czy oferty na specjalistycznych forach/portalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Może szukaj wśród znajomych, kogoś zaufanego kto na pewno będzie dalej to prowadził, i nie zejdzie na psy. Bo rozumiem gdy się nad czymś pracowało przez kilka lat a tu sru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ktoś, kogo tematyka interesuje i nie doprowadzi do śmierci szybkiej.

 

Podasz co to za forum (omże być na PW)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam nikogo takiego, a forum potrzebuję w miarę szybko sprzedać. Jak najlepiej to zrobić, wystawić na licytację allegro czy szukać ofert na portalach branżowych czy może jeszcze jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za tym aby przekazać forum które je dalej poprowadzi a nie zrobi z niego farmę linków czy tam po jakimś czasie usunie bo mu się prowadzić nie będzie chciało.

Jak wystawiać to myślę na allegro + właśnie tak jak piszesz forach branżowych, wszystko zależy jak bardzo chcesz je sprzedać ;)

Wiadomo bardzo będziesz chciał sprzedać będziesz reklamował wszędzie.

Z ciekawości zapodaj na pw adres tego forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×