Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek02

Hosting pro ovh

Polecane posty

Witam. Jeżeli nie en dział proszę przenieść.Mam mały problem. Musiałem jakiś czas temu przenieść się na inny serwer i ovh został mi hosting pro z domeną w cenie. Jest on ważny do 2013-09-12 i nie mam pojęcia co z nim zrobić. Pisałem do ovh. Odpisali mi takie coś:

"Witam,
w takiej sytuacji domena ........ jest Pańską włąsnością i może Pan zmienić jej operatora lub przekierować na inny hosting.

Za serwer regulamin nie przewiduje zwrotu w sytuacji rezygnacji przed datą wygaśnięcia.

Mogą Państwo udostępnić hosting innym osobom, natomiast jest on powiązany z domeną e-fotek.pl - w takiej sytuacji należałoby zmienić domenę główną, co wiąże się z dodatkowym kosztem 19,99 zł netto."

 

Czy da się ten serwer przenieść na inną osobę tak jak to jest z domeną czy jedynę zo mogę zrobić to zmienić domenę główną i go komuś udostępni. Wolałbym się go pozbyć i mieć probem z głowy niż się bawić w jakieś udostępnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wystawić domenę na sprzedaż (jest ona Twoją własnością), a z ew. hostingiem prawdopodobnie ni nie zrobisz. Czyli możesz z ~50 zł zarobić max bo domena też jakoś bardziej wartościowa nie jest :P.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja domeny nie chce się pozbywać. Żeby udostępnić hosting komuś innemu to muszę zmienić domenę na tym hostingu z wiąże się z kwotą 19.99. Wtedy ta 1 domena jest oddzielana i jest przypisywana nowa do tego hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zmienić kontakty danej usługi - mam tu na myśli administratora technicznego (bez zmiany właściciela). Ogółem nieciekawa sprawa, raczej bez zmiany właściciela nikt takiej usługi nie weźmie, no chyba że za darmo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×