Skocz do zawartości
Kolopik

Szukam odpowiednika tego pakietu www

Polecane posty

mam malutkie konto www w biznes-host od jakiegoś czasu (mniejsze niż w pakiecie najmniejszym) - korzystam głównie jako konto ftp, albo pod jakieś pliki statyczne - czasem tylko przetestuje jakiś skrypt. Nie miałem nigdy problemów z dostępnością czy wydajnością. Śmiało nie masz czego się bać;)

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam malutkie konto www w biznes-host od jakiegoś czasu (mniejsze niż w pakiecie najmniejszym) - korzystam głównie jako konto ftp, albo pod jakieś pliki statyczne - czasem tylko przetestuje jakiś skrypt. Nie miałem nigdy problemów z dostępnością czy wydajnością. Śmiało nie masz czego się bać ;)

 

 

Niee,oni odpadają. Jak miałem u nich VPS to mulił jak cholera, ostatnio zniknęły moje dane z ich bazy razem z moją wirtualną kasą, nagle zmienił mi się nick, a jak już zamówiłem konto www to mnie wywalili...

 

Szkoda czasu. Szukam czegoś naprawdę pewnego. Jeszcze Phudianet fajnie wygląda, ale... sam nie wiem, nie przekonują mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to pod forum 4young.pl i resztę 34 stron, 40 baz mysql. Ruch niewielki na tych stronkach.

 

W większości to jakieś testowe skrypty i stronki. Jedynie to forum młodzieżowe ma z 2k uu w miesiącu.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Castpolu tez myślałem, ale trochę drogo by mnie wyszło. Znalazłem ofertę Hexcom i fajnie nawet wygląda tym bardziej, że dostajesz 5 adresów IP, tzn masz do dyspozycji. Jak macie jeszcze jakieś propozycję to śmiało. Na razie prowadzę rozmowy z rożnymi firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę Superhost , wielu klientów tam ma Swoje portale , ja osobiście też konto posiadam od 3 lat i jest bardzo wysoka jakość usługi jak za tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waga baz: 50MB

 

Screen z htopu. Na serwerze uruchomiony jest również TS3.

 

66121_tn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Castpolu tez myślałem, ale trochę drogo by mnie wyszło.

No to napisz, że przeznaczasz na to budżet 24,99 brutto. Rzucasz 100-130, a potem biadolisz, że za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dianet możesz spokojnie brać. Awarii nie ma, ostatnio przenieśli wszystko na polskie serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

devilmedia.pl, zainteresuj się tym hostingiem i napewno nie będziesz żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Podbij do globalnetwork.pl tylko nie patrz na ofertę a od razu pukaj do BOKu o ofertę indywidualną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to napisz, że przeznaczasz na to budżet 24,99 brutto. Rzucasz 100-130, a potem biadolisz, że za drogo.

 

 

To nie oznacza, że muszę wszystko wydać, poza tym Twoja oferta nie spełnia moich wymagań... Jeśli znalazłaby się oferta godna uwagi ze te 130zł to bym wziął. Tym bardziej, że mam zamiar zostać na dłużej w tejże firmie.

 

 

voti, devilmedia, maja brzydką stronę, odpada.

 

Kamikadze, globalnetwork ma tylko pleska w ofercie, odpada. Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To nie oznacza, że muszę wszystko wydać, poza tym Twoja oferta nie spełnia moich wymagań... Jeśli znalazłaby się oferta godna uwagi ze te 130zł to bym wziął. Tym bardziej, że mam zamiar zostać na dłużej w tejże firmie.

Jestem ciekaw skąd wiesz, że nie spełnia, skoro nie dostałeś oferty, bo odrazu wyskoczyłeś, że za drogo ;) Podejrzewam, że chodzi o limit baz danych, co akurat nie jest żadnym problemem. Stąd też mój wniosek taki, że szukasz czegoś za pińć zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, jest u Ciebie limit baz. Nie bez powodu stworzyłem temat tutaj, jeśli miałeś coś konkretnego do zaoferowania to mogłeś pisać... Na razie testuję Hexcom, a później Dianet zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Budżet 100-130zł rocznie.

 

 

O Na razie prowadzę rozmowy z rożnymi firmami.

 

 

Negocjacje przy tym budżecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh użytkownik z takim stażem na forum a nadal się nie nauczył że za półdarmo nie dostanie godnej usługi.

 

Chorym stwierdzeniem wg mnie jest że 10zł na miesiąc wychodzi drogo...

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh użytkownik z takim stażem na forum a nadal się nie nauczył że za półdarmo nie dostanie godnej usługi.

 

Chorym stwierdzeniem wg mnie jest że 10zł na miesiąc wychodzi drogo...

 

 

Nie rozumiem po co ta dyskusja. Kto powiedział, że 10zł za miesiąc to drogo ?

 

Po prostu chodzi o to, że mam tylko tyle kasy i ani grosza więcej, więc widząc ofertę Caspola stwierdzam, że mnie nie stać, bo potrzebuję z 40baz danych, a zresztą ich będzie przybywać. Castpol jak widać niczego nie zaoferował, a właśnie po to założyłem temat żeby otrzymać jakieś oferty.

 

Nie piszę do każdej firmy z osobna o ofertę indywidualną, chyba po to powstało to forum, abym to ja mógł otrzymać oferty od firm. Temat do zamknięcia, wybrałem już ofertę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

chyba po to powstało to forum, abym to ja mógł otrzymać oferty od firm. Temat do zamknięcia, wybrałem już ofertę...

 

 

oto właśnie jest cel tego forum, zaspokoić potrzeby kolopika :D

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oto właśnie jest cel tego forum, zaspokoić potrzeby kolopika :D

 

 

 

 

 

Oczywiście chodziło mi o ten wątek. Błyskotliwy to ty nie jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ciagniesz temat Castpola? Nie przedstawilem oferty, bo na dzien dobry rzuciles, ze drogo. Szukasz czegos jak najtanszego, to przeciez nie bede wciskal Ci na sile oferty, bo to i tak nie ma sensu. Wole ten czas poswiecic na cos innego.

 

Przy okazji pochwal sie co wybrales.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×