Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Desttrojer

Dedicated hosting czy to jest serwer dedykowany?

Polecane posty

Witam,

Szukałem jakiegoś serwera dedykowanego po forum wjfunction, bo potrzebuję czegoś w jak najmniejszej cenie za możliwie jak najmniejsze pieniądze.

Natrafiłem na tę stronę:

http://swedendedicated.biz/whmcs/dedicatedhosting.php

Cena według mnie jest trochę mała jak na parametry jakie tam podają ISxyM8n.png

I teraz mam pytanie czy to jest normalny serwer dedkowany z którego mogę robić uploady? Czy jest to zupełnie coś innego?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

To jest dedyk, ale oferta scam.

Gościa zbanowali już na wj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że oferta scam? Może został zbanowany za to, że podał cene za niska i inni się wkurzają bo podbierze klientów innym...

Czy ktoś tam kupował i nie otrzymał tego co kupił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na cenę. To tak jak z tymi rocznymi samochodami na otomoto za 1/4 ceny co ktoś musi pilnie sprzedać bo wyjeżdza i czeka na przelew via Western Union ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że oferta scam? Może został zbanowany za to, że podał cene za niska i inni się wkurzają bo podbierze klientów innym...

Czy ktoś tam kupował i nie otrzymał tego co kupił?

 

Twoją naiwność można wytłumaczyć jedynie młodym wiekiem , jeżeli tak nie jest to wyłącz komputer i idź na spacer :>

 

Większość ofert z forum WJ to oszuści , takie środowisko i nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoją naiwność można wytłumaczyć jedynie młodym wiekiem , jeżeli tak nie jest to wyłącz komputer i idź na spacer :>

 

Większość ofert z forum WJ to oszuści , takie środowisko i nic na to nie poradzisz.

 

 

Zależy o jakiego rodzaju "oferty" Panu chodzi :)

Kilkanaście razy dokonywałem zakupy przez WJ i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem jestem w młodym wieku bo tak się czuję:) 30 lat jeszcze nie mam więc nie czuję się aż tak starym "dinozaurem".

Osobiście powiem, że planuję zakup tego "czegoś" jak to nazywacie, gdyż płatności obsługują poprzez paypal więc gdy mi coś nie będzie pasować i nie będę mógł się dogadać, zawsze mogę się zwrócić do paypala o zwrot kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Przyjrzyj się na slaskdatacenter.pl - może cena większa, ale myślę, że wystarczy do uploadowania plików ten najtańszy dedyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie Desttrojer'a: Ze specyfikacji wynika, że nie jest to serwer dedykowany, ale pecet dedykowany. To zwykły komputer PC (procesor serii i3), brak adnotacji o korekcji i detekcji błędów pamięci ECC, brak informacji o zdalnym zarządzaniu i procesorze diagnostycznym, macierz też nie jest opisana dokładniej, niż wskazanie dwóch dysków. Oczywiście nie oznacza to, że na takim sprzęcie nie da się postawić oprogramowania serwerowego i że nie będzie ono działało, ale do niezawodności prawdziwego serwera oraz łatwości zdalnego zarządzania sporo mu brakuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Przecież to słaby fake.

 

10 GBIT PLANS

100 usd wtf ;) i jeszcze traffic bez limitu.

 

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz pod upload to na WJ dużo osób sprzedaje RDP w cenach 10-20$

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Liar

temat z RDP był przerabiany już w moim drugim wątku, i tam też mi proponowali kupno RPD jednak wady RDP są takie, że dysk jest 100-300GB a wtedy zmuszony jestem do ruchu: Serwer RDP ---> chomikuj.pl -------> kopia_pliku_do_reuploadu, a potem za dwa dni Serwer RDP <-------- chomikuj.pl <------------ kopia_pliku. Oprócz tego dochodzi jeszcze upload na 4 hostingi, więc przy uploadzie (a dzinnie wysyłam ok 50-100 GB) robi się 200-500GB + dane ściągane z chomika. Tak więc jest 80% prawdo podobieństwa, że za takie zużycie łącza wywalą mnie z tego RDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×