Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SkryptoManiak

Osoby która podejmie się wykonania gry przeglądarkowej

Polecane posty

Gość SkryptoManiak

Witam szukam osoby która wykona grę via www na podstawie metin2 . Nie ma być to 2D Tylko coś na podstawie takiego systemu walk jak w SFgame.

 

Nie wiem ile takie coś może kosztować ale minimalny budżet podaje 60zł a tak to bardziej do uzgodnienia.Dużo roboty nie ma ;)

 

Kontakt

 

mateusz.kwiatq19(at).gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60zł za r/godzinę tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Niezdziw sie jak za calosc

 

To by znaczyło, że całość jest do zrobienia w godzinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo może kolega miał na myśli coś innego, poczekajmy aż się wypowie.

Całośc wykonania dotyczy : (specyfikacja)?

prosze o informację bo jesli ma być to 60zł .... za (system rozliczeń)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, za 60 zł to Ci mogę w PHP zrobić buttona z napisem "Rejestracja".

 

 

Dużo roboty nie ma? Przy pisaniu gry przeglądarkowej? Stary, w tym momencie przestałem Cię traktować poważnie, wróć do gimbazjum, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Jako zaangażowany w produkcję pewnej gry przeglądarkowej nawet nie będę mówił ile zer trzeba dopisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A WAM co ? Napisał 60zł, ale chyba bardziej chodziło mu o 60zł/h i jak myślę mozna by to zrobić za taką sumę i ze 2mc .. ale widząc po pytaniach zadawanych na forum i głownie z minusami ktos się chyba pomylił w "mało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie projekty nie rozlicza się godzinowo, to raz. Dwa - autor już wielokrotnie udowodnił, że nie ma pojęcia o czym pisze. Trzy - Każdy gimbazjalista chce zbijać "kokosy" na "sieciach serwerów CS", "serwerach gier", "forach wielotematycznych", a i zapomniałbym o stronach typu kwejk i demoty. Idzie z góry rozpoznać człowieka, który do projektu podchodzi serio od takiego, który dostał kieszonkowe od rodziców i chce się bawić w "admina".

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 PLN to za mało nawet żeby postawić dobrze zwykłe vallheru a tu mowa o wykonaniu od nowa. Przy dodaniu zera na końcu cena wciąż byłaby za mała nawet jak na minimalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlatego proponuję założyć, że ta śmiesznie niska kwota to stawka godzinowa i na podanego maila wysłać mu setki propozycji współpracy za 60zł/h. Może to go nauczy rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×