Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mmmm21

[dedykowane/VPS] VPS root za rozsadna cene

Polecane posty

Witam

 

Poszukuje vps roota za rozsadna cene.

 

Parametry:

 

Procesor: 1.2Ghz - 1.5Ghz, 1CPU

Dysk twardy: 25GB

Pamięć RAM: gwarantowane 256MB

VSWAP: conajmniej 256MB

Transfer miesieczny: 200-250GB

Łącze: 100Mb/s

System: Debian 6

 

Z gory odrzucam oferte SLDC, gdyz sie nie sprawdzila. Cena 10-30zł/msc.

Edytowano przez mmmm21 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

10 zł, a nawet 30 to nie jest rozsądna cena więc nic dziwnego, że sie nie sprawdziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Pakiet START spełnia Pana wymagania :-), a gdyby jednak chciał Pan coś więcej to istnieje możliwość zamówienia pakietu MEDIUM z kodem rabatowym tak, że opłata za tą usługę mieściłaby się w Pana widełkach cenowych :-)

 

Link do oferty:

http://webh.pl/index.php?cmd=svps

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Doplac do globalnetwork z indywidualnym pakietem a nie bedziesz chcial zmieniac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może spróbuj http://biznes-host.pl/?s=vps-bh mam unich hosting i vps od prawie roku i nie mam nim niczego do zażucenia, nie jestem pewny na 100% że mają dostępnego Debian 6 ale jak zapytasz się suportu to na pewno szybko otrzymasz odpowiedź. A przy płatności rocznej masz 50% zniżki + dodatkowo na pierwszą fakturę możesz dostać 25% zniżki wpisując ten kod rabatowy: TBRN-THR2-9JF1

Edytowano przez termi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 zł, a nawet 30 to nie jest rozsądna cena więc nic dziwnego, że sie nie sprawdziła ;)

 

 

Wydaje mi sie, ze nic to nie wnioslo do watku. Lepiej moglbys napisac jaka jest rozsadna cena za vpsa i gdzie go szukac.

 

Chcialem wesprzec polska firme wykupujac vps, ostatecznie przemyslalem sprawe i wybralem oferte zabojadow z OVH (kimsufi.pl) za 50zl. Poszedlem na pewien kompromis jakosc/cena, szkoda mi jednego, ze nie warto wspierac polskich firm, bo tylko chca cie z kasy oskubac. Powyzsza opinia jest moja osobista, mozna sie z nia nie zgadzac, jezeli ktos sie poczul urazony z gory przepraszam. Watek zasadniczo chyba do zamkniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod co potrzebujesz ten serwer, serwer www, gry, TS?

 

 

Serwer ma sluzyc do uruchmienia binda, apache+php5+mysql, postfix+postgrey+amavis+clamav+spamassasin+dovecot, ogolnie obsluga poczty dla kilku uzytkownikow, lekka strona internetowa, i kilku innych prostych rzeczy. Nic specjalnie mocno wymagajacego, nie potrzebuje zadnego panelu zarzadzania. Zadnych gier i innych rozrywkowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącze 20Mb/s będzie za mało dla Ciebie, czy musi być koniecznie 100M/s?

 

 

Jezeli to bedzie wykrojone 20Mb/s tylko do moich potrzeb, to jestem w stanie rozpatrzyc propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma co kombinowac i czasu zajmowac, ostatecznie oplacilem kimsufi za 50zl z laczem 100Mb/s. Dziekuje wszystkim za zaangazowanie w tym watku. Watek do zamkniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Za 30zl/ mc nie kupisz internetu do domu a ty o symetryku marzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 30zl/ mc nie kupisz internetu do domu a ty o symetryku marzysz...

 

 

Wymarzylem sobie kimsufi za 50zl (nie 30zl) z laczem symetrycznym 100Mb/s sparwdzone pelna przepustowosc w obie strony. Uwazam dalsza dyskusje za bezsensowna, wzialem pod uwage dzialanie vps i te technologie, po przeanalizowaniu wykupilem najtanszego dedyka w ovh, jaki by on nie byl, napewno jest lepszy od vps za 10-30zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie jest lepszy chociazby przez jeden dysk. Padnie dysk i bedziesz plakal na forum ze firma be.

 

Zeby to jako tako dzialalo to potrzebujesz jeszcze jeden serwer pod backup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest lepszy chociazby przez jeden dysk. Padnie dysk i bedziesz plakal na forum ze firma be. Zeby to jako tako dzialalo to potrzebujesz jeszcze jeden serwer pod backup...

 

 

Tym sie nie martw, system backupu bedzie zautomatyzowany i wykonywany codziennie na serwer w innej lokalizacji, to mi wystarczy, nie musze miec 2 dyskow i nie bede plakac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×