Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adaśko

Hosting do plików

Polecane posty

Witam. Poszukuję hostingu pod nieduży download plików. Zależy mi na tym aby transfer był nielimitowany, przynajmniej teoretycznie ok. 6TB transferu na miesiąc, a w praktyce aby nie była limitowana przepustowość łączą po przekroczeniu 2TB jak to mi zrobili już na jednym 'hostingu bez limitów transferu'. Nic po za tym nie jest mi potrzebne typu bazy danych itp. Ewentualnie mógłby być to dysk online, jednak z możliwością wyciągnięcia bezpośredniego linku do pliku danego.

Proszę o pomoc w znalezieniu odpowieniej usługi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miej im tego za złe, jak na zwykły hosting nawet 2TB miesięcznie to bardzo dużo. W praktyce nie ma czegoś takiego jak nielimitowany transfer a przynajmniej nie na zwykłym hostingu. Przeważnie nawet serwery dedykowane mają w pakiecie limit 5 TB miesięcznie. Przede wszystkim podaj kwoty w jakich chciałbyś się zmieścić bo bez tego nie będzie jak zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet będę musiał dostosować do tego co znajdę ;) Chociaż nie ukrywam, że chciałbym aby było jak najtaniej.

Napisałem o współdzielonym, bo nie widzę sensu kupowania dedyka do kilku plików i nic więcej. Cały ram, dysk, procesor to wszystko by się marnowało, gdyż potrzebuje tylko dużo transferu, a zużycie reszty jest praktycznie zerowe.

Inferno zdaję sobie z tego sprawę, praktyce nie ma czegoś takiego jak nielimitowany transfer, dlatego napisałem, że zależy mi na tym aby do ok. 6TB nie była limitowana przepustowość łącza.

Witam,

 

Jaka pojemność ?

 

Pozdrawiam

Do 1GB pojemności w zupełności mi wystarczy ;)

Edytowano przez Adaśko (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem o współdzielonym, bo nie widzę sensu kupowania dedyka do kilku plików i nic więcej.

Niestety chyba tylko szalona firma wpuści Ciebie z takim transferem na hosting współdzielony, takiego transferu nie dostaniesz nawet w ofertach z nielimitowanym transferem, a jeśli już to wyrzuca Ciebie po pierwszym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety przeglądając widzę, że jest bardzo dużo takich hostingów współdzielonych oferujących 'nielimitowany transfer' i nigdzie nie wspominają o tym abyś coś limitowali, lub wyrzucali za przekroczenie danej liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się zdziwisz.. jak mogą oferować "nielimitowany transfer", skoro coś takiego jak "nielimitowane" nie istnieje?

Powiedzmy serwer ma rurkę 100Mbps - jak myślisz, ile transferu wyciągniesz licząc, że średnie łącze dla Ciebie będzie ~20Mbps?

 

Już pominę oczywiście fakt, że dyski z gum nie są i swoje granice też mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×