Skocz do zawartości
MlodeMonki.pl

Początkujący

Polecane posty

Na poczatek chcialbym wszystkich goraco powitac(to moj pierwszy post na forum).

 

Od jakiegos czasu intensywnie czytam forum i dowiaduje sie duzo ciekawych rzeczy jednak nie moge znalezc tego czego naprawde potrzebuje

 

Interesuej sie ISP, serwerami , hostingingiem.... jednak w zadnej z tych dziedzin nie mam zadnego doswiadczenia, tak wiec zwracam sie do Was forumowicze z prozba o pomoc

mozecie dla mnie napisac kilka rad, od czego zaczac i wogle

 

moze wzial by mnie ktos pod swoje skrzyda i pokazal prawdziwe oblicze hostingu? ;)

 

Naprawde zalezy mi na ksztalceniu sie w tej tematyce

Narazie jestem w 2 klasie LO, pozniej zamierzam isc na politechnike

jak myslicie..to dobry pomysl jesli chce zajmowac sie praca z serwerami

 

 

z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

mam nadzieje ze nikomu moj post nie przeszkadza i nie bedzie mnie glupio komentowac

 

jeszcze raz dziekuje i od razu przepraszam.. tak na przyszlosc ;)

 

 

==

dodam jeszcze ze uzywam Suse linuksa i jestem posiadaczem lacza na neostradzie

aczkolwiek nie wiem czy to cos zmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na bardzo ciekawym forum hehe ;-) Hmm, prawdziwe oblicze hostingu ... to poprostu 'root' na dobrej maszynie ;) ciekawy load, zapierające dech w piersiach awarie ;) Userzy z banalnymi, ciekawymi jak i śmiesznymi problemami :( Powinieneś pogłębiać swoją wiedze na temat linuxa, programowania w powłoce, czytać mnustwo faq, handbookow, poczytaj o obsludze mysqla, programow pocztowych, poznaj wszystko na wylot :) Lub chociaż tak, byś mógł bez problemu wszystko skonfigurować, zabezpieczyć i zostawić, by działało jak najdłużej i jak najstabilniej :) google power ;] Oczywiscie kierować Tobą musi pasja, chęci i dobra wola :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×