Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

VPS dla minecraft

Polecane posty

Gość

Witam

 

Szukam dobrej oferty VPS dla serwera minecraft w lokalizacji polskiej, bądź niemieckiej, ok. 40slotów, dodatkowo na serwerze skromny LAMP, oraz 2 serwery TS3 po 20slotów poszukuję:

 

procesor: 4GHz

RAM: 3-3.5GB

Dysk HDD: 30GB

 

Szukam dobrej jakości, mile widziane promocje, kwota do 80zł/mies..

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,

 

Mogę zaproponować za 100 zł netto , serwer

2x 1.4 ghz xeon

4 giga ramu

2x 72 giga dyski scsi

 

Do tibi idzie tylko ram

 

biuro@tychy24.pl

 

 

Czy jesteś aż tak durny ? no masakra stronę masz żałosną ofertę niezwiązaną z hostingiem ... do tego napisałeś o grze Tibia ... człowieku chociaż zrób rozpoznanie rynku zanim cokolwiek napiszesz. Minecraft to nie Tibia na litość boską czegoś tak głupiego dawno nie widziałem : /

 

Polecam vipower !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Mogę zaproponować za 100 zł netto , serwer

2x 1.4 ghz xeon

4 giga ramu

2x 72 giga dyski scsi

 

Do tibi idzie tylko ram

 

biuro@tychy24.pl

 

Również Witam i o zdrowie pytam :) Bo taki procesor do minecrafta to mozna na 5 slotów bez pluginów, Nie znalazl sie jeszcze taki kafar ktory by zmusil minecraftowa jave by dzielila głowny watek miedzy rdzenie :)

 

Co za tym idzie zasada jest w minecrafcie jedna im wiecej predkosci rdzenia tym wiecej pluginow i slotów :) zaloze sie, ze jak bym odpalil mój serwer to przy 1 slocie TPS byl by 10 :)

 

Mój na start zjada 40% jednego rdzenia (predkosci 3.8) głowny watek oraz 6GB ram :) max co wycisnie główny watek bez laga to 90 online pozniej TPS spada i lagujeodczuwalnie przy 150 wraz z kurczeniem sie zasobów rdzenia procesora. Mozna by na nim postawic survival z 500 slotów bez pierdnieciam no cóz bez pluginów :) wiec 1,4 nie nada sie do niczego w tym wykonaniu.

 

 

Ja bym patrzyl na slaskdatacenter.pl, jee.pl, ultimahost.pl w zasadzie jee ma najlepsza wirtualizacje i dzialanie vps tyle ze lubi czasami sie wykopyrtnac na kilka godzin slask tez taki sobie za to ulimahost najmniej wydajna ale zarazem najmniej jakichs anomali typu ooo strona k... nie dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na webh.pl przy 18 graczach na pakiecie Premium przy 20 pluginach procesor obciążony na 100%. A istnieje coś ciekawego za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkryptoManiak

Hm To nie taniej wyjdzie kupić serwer w hostingach a na ts3 postawić najwyżej na vps .Polecam NetShoot.PL NetDC.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×