Skocz do zawartości

Polecane posty

Synek, co masz do mojego nazwiska?

Nic tatuś nie będę swojego ojca obrażał , starczy mi witrualny , innego nie miałem miło mi jestem twój syn Łukasz poczęty w Krynicy, z tego co mama mówiła to na stoliku, było ostro opowiesz mi ?

 

chcielibyście abym stanął po waszej stronie lecz na razie tak nie zrobię

A ktoś ci mówił żebyś stawał po czyjejś stronie ? to nie ustawka legi tylko życie.

 

mam styczność z firmą Pana Tomka i chcę sprawdzić jego usługi dlatego proszę mnie od początku nie "hejtować"

Prawdopodobnie masz kłopoty z składaniem literek , bo każdy normalny użytkownik internetu , po takich zdaniach na stronie firmowej by tam ani grosza nie zostawił, dlatego należy ci się tzw "hejt"

Edytowano przez Łukasz B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Idźcie prać rodzinne brudy gdzie indziej, tutaj nie jest do tego odpowiednie miejsce.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Super, rozumiem że można mieć czasem czy nawet często fazę (ja ją mam stale), ale pisanie kto, kogo, gdzie i czym zrobił jest dość mocno żenujące i niezbyt przyjemne dla czytającego. Wyjaśnijcie sobie na PW pewne sprawy albo udajcie się do jakiegoś speca na terapie rodzinną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na ironię, prawie 2 miesiące później interes zwinięty :D

 

Od dziś jestem wróżbita Tomek :) Kto chce znać przyszłość z mojej kryształowej kuli ?

 

Żadne ironie, żadne wróżbity. Wystarczyło wiedzieć co się działo parę lat temu z castpolem, później jego VPSami, później grami, a na koniec "profesjonalną serwerownią w bydgoszczy".

 

Wysłałbym linka jednak gdzieś poznikały te tematy (pewnie żeby nie psuć opinii aktualnego castpola..)

 

@Edit. Znalazłem coś takiego:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/18274-vps-y-castpolpl/

http://www.webhostingtalk.pl/topic/25046-vpsikpl-kolejny-krzak/

 

 

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@PrecelusMaximus

Powiedz Wróżbito, kiedy "Agent Tomek" otworzy kolejny "Miljonowy biznes"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PrecelusMaximus

Powiedz Wróżbito, kiedy "Agent Tomek" otworzy kolejny "Miljonowy biznes"?

Przecież to oczywiste.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy będzie chciał sobie sprawić nową plazme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×